Jachting, czyli wspaniała przygoda na wodzie za kryptowaluty

Bitcoin jachting-kryptowaluty

Nie dla wszystkich lato się skończyło. W wielu miejscach na Ziemi wciąż można cieszyć się piękną pogodą. Zanzibar, Madagaskar czy […]

bitbay zonda

Nie dla wszystkich lato się skończyło. W wielu miejscach na Ziemi wciąż można cieszyć się piękną pogodą. Zanzibar, Madagaskar czy na przykład Indonezja. Kto z nas nie lubi odkrywać ciekawych miejsc, poznawać ludzi, próbować nieznanych smaków i robić rzeczy po raz pierwszy. Wiele osób preferuje spędzenie wakacyjnego wypoczynku nad wodą. Jezioro czy morze, miejsce nad wodą ma niemal wszystko, czego potrzebujemy do szczęścia. Leżenie na piasku czy popijanie drinków w basenie potrafi nieźle zrelaksować.

Jednak nie każdemu wystarcza to do pełni szczęścia. Jest jeszcze coś, co spowoduje szybsze bicie serca i szerszy uśmiech na naszej twarzy. Jachting, czyli niezwykła forma spędzania wolnego czasu na wodzie. Dla niektórych to wręcz styl życia. Wcale nie tak odległy jak mogłoby się wydawać. Rejs jachtem to doskonały sposób na odkrycie wakacyjnej miejscówki na nowo. Świat widziany z pokładu wygląda zupełnie inaczej. Począwszy od widoków, gdzie możemy zobaczyć miejsca niedostępne od strony lądu, a skończywszy na miejscach w których zatrzymujemy się na noc, czyli marinach.

Jachting – nowa forma podróżowania

jachting kryptowaluty onemillion

Jachting to całkowicie nowa forma podróżowania i spędzania wolnego czasu. Niegdyś zarezerwowana wyłącznie dla bardzo zamożnych i wpływowych ludzi, obecnie dostępna już nie tylko dla wybranych. Coraz bardziej popularna staje się forma wynajmu jachtów zwana czarterem. Wynająć można nie tylko jacht, ale również kapitana. Taka forma urlopu to doskonały zamiennik corocznych wakacji nad basenem.

Wakacje na wodzie to idealny czas na odpoczynek, z dala od innych ludzi i wakacyjnego zgiełku. Nie musisz przejmować się dosłownie niczym. Komfortowy jacht RIO zapewni Ci nie tylko luksusowe miejsce do wypoczynku i spania, ale również w pełni wyposażoną kuchnię czy łazienkę. Jedyne na czym musisz się skupić, to jak wykorzystać swój jacht i przeżyć przygodę swojego życia.

Wśród najpopularniejszych kierunków, które zapewniają oprócz pięknych plaż również coś do zwiedzania, znajdują się urokliwe greckie wysepki, piękne i różnorodne chorwackie wybrzeże czy eleganckie włoskie plaże i miasteczka. Na pewno nie będziemy się nudzić.
Bliskie odległości między miejscami, powodują że możemy nocować codziennie w innym miejscu. Jeżeli chcemy popłynąć w bardziej egzotyczne rejony i zależy nam głównie na plażowaniu i wypoczynku nad wodą, możemy wybrać się np. na Wyspy Kanaryjskie. Podróż możemy rozpocząć z portugalskiej Lizbony, a później przemieszczać się z wyspy na wyspę, odkrywając urokliwe plaże i zatoczki.

jachting kryptowaluty 3

Poznajcie niezwykłe jachty motorowe marki RIO YACHTS, które łączą w sobie włoski, sportowy wygląd i charakter oraz eleganckie, pełne wdzięku wnętrza, niezależnie od modelu. Marka RIO buduje sportowe jachty już od lat 60-tych w stoczni, która mieści się we włoskim mieście Bergamo. Firma Italian-Yachts, która jest wyłącznym dealerem jachtów RIO YACHTS, zapewnia również finansowanie, ubezpieczenie oraz transport jachtu, ale także załatwienie formalności w marinie w której będzie cumowany jacht czy nawet transport klientów na miejsce prywatnym odrzutowcem. Tak, dobrze przeczytaliście.

OneMillion Shop – tysiące produktów za kryptowaluty

Wszystkie dostępne modele jachtów możesz zobaczyć na żywo w showroomie znajdującym się w Neapolu, lub obejrzeć i zamówić online na OneMillion Shop, który oferuje płatności w ośmiu kryptowalutach, m.in. Bitcoin, Litecoin czy Tron. OneMillion Shop to sklep z tysiącami produktów. Znajdziecie tu dosłownie wszystko, od ładowarki do iPhone po luksusowe samochody, łodzie motorowe czy nawet helikoptery. Wśród ostatnich ciekawych transakcji była m.in. sprzedaż Porsche 911 za BTC.

Sprzedaż towarów i usług za kryptowaluty otwiera nową formę zakupów online. Oprócz tego, że proces jest szybszy i bezpieczniejszy, można na tym dodatkowo dobrze zarobić. Najlepiej widać to na przykładzie osób, które zakupiły kryptowaluty dwa, trzy lata temu i nie sprzedały przy pierwszej okazji zarobku. W tym czasie świat zanotował niewyobrażalne wzrosty po kilka tysięcy procent. Może wydawać się to niemożliwe, ale te osoby kupując wtedy kryptowalutę o wartości dobrego iPhona, dziś mogą zamówić Yacht na OneMillion Shop.

jachting kryptowaluty 4

Bardzo zbliżoną prognozę wzrostową ma token MONx, oparty o szybką i efektywną sieć TRON, która jest jednostką rozliczeniową całego ekosystemu OneMillion.com. Więcej na ten temat tokena MONx możesz przeczytać tutaj: https://onemillion.com/monx.

Wracając do marketplace OneMillion Shop, jest to zaledwie jedna z kilku części dynamicznie rozwijającego się ekosystemu. Obecnie zespół nad platformą do tokenizacji przedsiębiorstw, jak również narzędzia do zaawansowanego tradingu na giełdach kryptowalut. Wszystkie platformy łączy rozbudowany program partnerski z którego mogą korzystać wszyscy użytkownicy. Przełomowe technologie i zakupy online, zwłaszcza towarów luksusowych, gdzie kładzie się mocny nacisk na bezpieczeństwo i zaufanie po obu stronach transakcji to niewątpliwie przyszłość którą oferuje OneMillion.

Możesz również zainwestować w projekt, kupując MONx, token użyteczny projektu OneMillion.com, który już w tym momencie posiada wiele interesujących zastosowań.

Sprawdź szczegóły na: https://invest.onemillion.com/.

Tagi
bitcoin czarter jachtu jacht czarter jacht wynajem jacht za bitcoiny jacht za BTC jacht za kryptowaluty jachting MONx onemillionshop

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.