Inwestorzy długoterminowi akumulują, a krótkoterminowi sprzedają

Bitcoin BYKI VS NIEDŹWIEDZIE

Bitcoin (BTC) spędził ostatnie dwa miesiące w stagnacji pomiędzy 30 000 a 40 000 USD. To zatem pokazuje, że byki […]

bitbay zonda

Bitcoin (BTC) spędził ostatnie dwa miesiące w stagnacji pomiędzy 30 000 a 40 000 USD. To zatem pokazuje, że byki i niedźwiedzie nieustannie ze sobą walczą. Fakt ten potwierdził William Clemente III.

Byki akumulują, słabe ręce sprzedają

Według analityka on-chain, inwestorzy długoterminowi cały czas akumulują nowe monety. Zupełnie odwrotnie wygląda sytuacja w przypadku inwestorów krótkoterminowych. Ci bowiem wyprzedają swoje udziały.

Dostawca danych kryptowalutowych Dilution-proof niedawno ujawnił, że krótkoterminowi posiadacze sprzedawali ze stratą od 13 maja.

Łączne opłaty w sieci Bitcoin osiągnęły najniższy poziom od 11 miesięcy

Według dostawcy danych on-chain Glassnode, całkowite opłaty BTC osiągnęły najniższy od 11 poziom – 1,488 BTC.

Jest to związane z niedawnym krachem na rynku. Doprowadził on bowiem cenę Bitcoina z rekordu wszech czasów na poziomie 64,8 tys. do najniższego poziomu 30 tys. dolarów w dniu 19 maja.

Z kolei w związku z akceptacją BTC jako środka płatniczego, wyszukiwania Google dla tej frazy osiągnęły ATH. Lucas Outumuro, starszy analityk w IntoTheBlock, przyznał, że wyszukiwania google dla frazy „legal tender” odnotowały paraboliczny wzrost. Stwierdził on:

Salwador niedawno stał się pierwszym krajem, który przyjął Bitcoin jako prawny środek płatniczy. Oczekuje się, że ten ruch spowoduje tworzenie nowych miejsc pracy w kraju, w którym 70% populacji pracuje w szarej strefie i nie posiada konta bankowego.

Ponadto, ma być to sposób, który zaoferuje obywatelom dostęp do inwestycji, oszczędności, kredytów i bezpiecznych transakcji.

Tagi
adopcja bitcoin btc Długoterminowi inwestorzy inwestorzy Krótkoterminowi iwnestorzy Salwador

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.