Inter Mediolan wchodzi we współpracę z Socios.com

Kryptowaluty inter-socios

Inter Mediolan, jeden z czołowych włoskich klubów piłkarskich, ogłosił niedawno, że podpisał umowę sponsorską z socios.com, wiodącą platformą zaangażowania fanów […]

bitbay zonda

Inter Mediolan, jeden z czołowych włoskich klubów piłkarskich, ogłosił niedawno, że podpisał umowę sponsorską z socios.com, wiodącą platformą zaangażowania fanów opartą na technologii blockchain.

Inter Mediolan współpracuje z socios.com

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, Socios.com zastąpił Pirelli jako nowy partner, który pojawi się na koszulkach Interu Mediolan w sezonie 2021/22. W ramach partnerstwa, Inter Mediolan będzie promował również nadchodzący $INTER Fan Token.

Pirelli, międzynarodowy producent opon z siedzibą w Mediolanie, sponsorował koszulki Interu Mediolan przez ponad dwie dekady. Według najnowszych doniesień włoskiej gazety Repubblica, najnowsza umowa Interu Mediolan z Socios.com jest jedną z największych w historii ligi piłkarskiej Serie A.

Komentując partnerstwo, Alessandro Antonello, dyrektor generalny ds. korporacyjnych Interu Mediolan, powiedział:

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dziś ogłosić to partnerstwo – umowę, która łączy nas z wiodącą marką w swojej branży. Ta umowa potwierdza wzrost i atrakcyjność marki Inter, pomimo wszystkich wyzwań, przed jakimi stoi klub w okresie pandemii. Ta koszulka ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest pierwszą ze Scudetto na piersi po tak wielu latach oczekiwania: to nowy kamień milowy w naszej podróży i cieszymy się, że możemy go świętować razem z Socios.com i wszystkimi naszymi fanami.

Token kibica

Inter Mediolan wspomniał, że jego wkrótce uruchomiony token stworzy nowe i ekscytujące doświadczenie dla kibiców na całym świecie. Fani włoskiej drużyny staną się integralną częścią globalnej, cyfrowej społeczności na socios.com. Posiadacze tokenów Interu Mediolan będą mogli korzystać z szerokiego wachlarza możliwości zaangażowania na stronie socios.com. Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Chiliz i Socios.com skomentował:

Koszulka Interu Mediolan jest dla nas idealną przestrzenią do promowania rozpoczęcia tego nowego partnerstwa i budowania masowej świadomości możliwości innowacji i zaangażowania, jakie stwarza fan token $INTER. Jest to wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy od ponad ćwierć wieku zmieni się nazwa na froncie klubowej koszulki. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy zająć tę uprzywilejowaną przestrzeń, aby promować wprowadzenie tokena $INTER.

Tagi
Chiliz fan tokentt inter mediolan Piłka Nożna Socios.com

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.