Bitcoin

Gwiazda „Gry o tron” myśli o inwestowaniu w Bitcoina

Maisie Williams to nazwisko, które może wam wiele nie mówić, ale gdy dodamy, że chodzi o aktorkę, która zagrała Aryię […]

Data publikacji: 17 listopada 2020

bitbay

Maisie Williams to nazwisko, które może wam wiele nie mówić, ale gdy dodamy, że chodzi o aktorkę, która zagrała Aryię w „Grze o tron”, zapewne przed oczami stanie wam drobna dziewczynka, która zaskakująco dobrze radzi sobie z mieczem i której obawiać może się najgroźniejszy wróg naszych protagonistów z serialu. Teraz gwiazda „Gry o tron” zadała na Twitterze pytanie, które zaciekawi wszystkich z naszych czytelników. Okazuje się, że zapytała swoich fanów, czy warto kupić Bitcoina.

Gwiazda „Gry o tron” myśli o inwestycji w kryptowaluty

Wszystko zaczęło się od postu:

Aktorka zapytała wczoraj fanów, co myślą o inwestowaniu w BTC. W chwili pisania tych słów w jej sondzie wzięło udział dokładnie 816 418 użytkowników Twittera. 45 proc. zachęca WIlliams do kupna BTC, ale aż 55 proc. jest innego zdania.

Rzuć Bitcoina Wiedźminowi!

Pod postem doszło do wymiany zdań fanów i przeciwników BTC. Głos zabrał np. Elon Musk, który okazuje się być jednak fanem „Wiedźmina” (zresztą my w redakcji podzielamy jego zdanie!).

„Rzuć Bitcoina Wiedźminowi”

– odpowiedział śpiewająco Musk, nawiązując do słynnej piosenki, która promowała serial o losach białowłosego Geralta z Rivii.

Inni próbowali aktorkę zachęcić w bardziej merytoryczny sposób.

Efekt sieciowy zaczął działać. Widzę mnóstwo nowych nabywców, a podaż jest bardzo mała. Teraz handel jest łatwiejszy (niż) przy 11 000 USD. Więc TAK, kup to”

– radził gwieździe Mike Novogratz, znany inwestor z rynku kryptowalut.

gwiazda gry o tron Dodał, że teraz liczy na to, że kurs BTC przebije poziom 20 000 USD. Potem ma dolecieć do aż 65 000 USD.

W internetowej debacie pod postem wzięli też udział np. podcaster Stephan Liver czy Barry Silbert.

Warto zadać sobie pytanie, czy w ogóle jest się czym ekscytować. Odpowiedź jest raczej jasna: tak! Chodzi o to, że promocja BTC ze strony znanych osób – a gwiazda „Gry…” takową jest – z pewnością napędza popyt na Bitcoiny i zwiększa adopcję. Prawdopodobnie w ankiecie Williams weźmie ostatecznie udział ok. miliona osób, co pokazuje skalę zainteresowania tematem.

geco-one-bitcoin-trading

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion