za

Geco Capital wprowadza nową usługę – Asset Managera

robinhood aplikacja rejestracja

Geco Capital, firma z sektora finansowego, wprowadza na rynek nową usługę – asset manager dla kryptowalut. Celem jest zapewnienie klientom profesjonalnej opieki nad inwestycjami w cyfrowe aktywa oraz optymalizacja ich portfela inwestycyjnego. W artykule przedstawimy, czym dokładnie jest asset manager dla kryptowalut oraz jakie korzyści przynosi klientom korzystanie z usług Geco Capital.

Czym jest asset manager Geco Capital dla kryptowalut?

Asset manager dla kryptowalut to profesjonalna usługa finansowa, która polega na zarządzaniu portfelem inwestycyjnym. Geco Capital oferuje klientom usługę zarządzania portfelem, który składa się ze 100 najpopularniejszych cyfrowych aktywów. Strategia firmy zakłada aktywne zarządzanie koszykiem kryptowalut, a analiza projektów odbywa się z pomocą specjalistycznego, doświadczonego zespołu. Fundusz zabezpiecza wszystkie środki inwestorów na zimnych portfelach. Dodatkowo organizacja współpracuje tylko z transparentnymi giełdami, dzięki czemu ma dostęp do rynku OTC.

Geco Capital pod przewodnictwem Marcina Witusia zapewnia, że to właśnie cyfrowa transformacja jest głównym motorem napędowym zmian we współczesnym świecie. Firma stawia sobie zatem wyzwanie budowania efektywnego finansowego portfolio, skoncentrowanego na kryptowalutach. Zgodnie z misją funduszu – to właśnie tego typu inwestycje w cyfrowe aktywa mają bowiem zapewnić bezpieczeństwo finansowe w gospodarce opartej na cyfrowej ekonomii. Dodatkowo warto zaznaczyć, że Geco Capital jest funduszem działającym legalnie w Europie i odpowiada regulacji estońskiej FSA – Financial Supervisory Authority.

Geco Capital jednocześnie jest powiązana ze znaną polską giełdą Geco.one. Założyciele tworzą spójny ekosystem, który dostarczy inwestorom i użytkownikom szeroki zakres możliwości inwestycyjnych. W skali polskiej branży kryptowalut – jest to innowacyjne zjawisko.

Geco Capital

Nowa era inwestycji

Rynek inwestycji kryptowalutowych często utożsamia się z “wolną amerykanką”. Wraz z rozwojem regulacyjnym, a także wzrostem zainteresowania cyfrowymi aktywami wśród instytucjonalnych graczy, na rynku pojawiają się podmioty oferujące pośrednie możliwości inwestycyjne dla osób, które niekoniecznie chciałyby osobiście angażować się w inwestowanie w tak zmiennym i innowacyjnym środowisku. W niedalekiej przyszłości zobaczymy wzrost liczby inicjatyw podobnych do tego, co oferuje Geco Capital. Dobrze jednak zobaczyć, że Polacy po raz kolejny dokładają cegiełkę do rozwoju globalnych innowacji.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności