gamerhash token

GamerHash rośnie jeszcze szybciej i zapowiada swój token!

Znany Wam dobrze poznański projekt GamerHash opiera się pandemii i odnotowuje spore wzrosty liczby użytkowników. “Zalecane #stayathome skierowało jeszcze większy ruch ludzi w kierunku gamingu, ale także zwiększyło zainteresowanie inwestorów tym sektorem – co w Polsce nikogo nie dziwi” – powiedział Artur Pszczółkowski, CMO & CoFounder GamerHash. Relacje tej treści można było spotkać w mediach w ostatnim tygodniach. Wydaje się, że sytuacja z COVID19 – jakkolwiek jest tragiczna – niektórym może pomagać.

„Od początku pandemii obserwowaliśmy prawie dwukrotny wzrost aktywności użytkowników, wkrótce będzie już ich pół miliona na naszej platformie” – powiedział Pszczółkowski. „Zauważyliśmy także wzrost zainteresowania inwestorów krajowych i zagranicznych. Jesteśmy w trakcie zamykania rundy finansowania seed z międzynarodowymi funduszami – telefon nie przestaje dzwonić, nie można sobie wyobrazić lepszej sytuacji dla startupu. Gaming, streaming & handel elektroniczny to trzy sektory, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem inwestorów podczas pandemii, ale w dwóch ostatnich ciężko jest już znaleźć projekty o wysokim potencjale wzrostu. W gamingu wciąż można jeszcze znaleźć takie perełki ”.

Token GamerHash – kolejny etap rozwoju projektu

Równolegle do wprowadzenia inwestorów do spółki, zespół od miesięcy przygotowywał się do wypuszczenia swojego tokenu (ERC20), który uzupełni platformę i będzie ostatnim puzzlem do rozpoczęcia ekspansji na Azję.

“Naszym celem jest nadanie tokenowi użyteczności dla naszej sporej społeczności. Kwoty, które zbieramy są raczej skromne jak na projekt, który jest na rynku od lat i wygrał topowe globalne nagrody – finansowanie będziemy mieli zabezpieczone przez fundusze. Własny token posłuży nam przede wszystkim do jeszcze większego tempa wzrostu użytkowników i budowania lojalnego community. Zarówno w blockchainie, jak i gamingu trzeba dać coś od siebie – to jest naszym celem. Wiele tokenów wróci na rynek w ramach Fundacji i wspierania community.”

Maltańska spółka jeszcze przed rozpoczęciem przedsprzedaży tokena (4 maja) zebrała deklaracje zakupu na kwotę przekraczającą 150 tys dolarów. “Osiągniecie Softcapa na poziomie 1,2 mln USD nie powinno być trudne. Latem pozwolimy ludziom kupić nasz token za pośrednictwem naszych Ambasadorów, standardowo pula tokenów będzie ograniczona, a oferta zawężona w czasie. Kolejnym krokiem, wczesną jesienią, odbędzie się listing naszego tokenu na zaprzyjaźnionych giełdach w europie i azji. Umowy są już finalizowane. W tym momencie platforma GamerHash będzie kompletna – z pełną użytecznością.”

Kluczowym rynkiem dla GamerHash jest Azja, ale dzięki sukcesom Wiedźmina i innych gier nasz rodzimy rynek również prężnie rośnie – pewnie wielu z was będzie chciało towarzyszyć ekipie GamerHash w tej podróży.

Bitcoin.pl będzie ambasadorem projektu i umożliwi czytelnikom zakup tokenów, zanim pojawią się giełdach. Więcej informacji już wkrótce 🙂

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
artur pszczółkowski Blockchain blockchain gaming blockchain gry gamer hash gamerhash gamerhash token ghx token token ghx

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.