GamerCoin i zawody tradingowe na giełdzie Bithumb

Kryptowaluty GamerCoin zawody tradingowe

O projekcie GamerHash pisaliśmy na łamach Bitcoin.pl już wielokrotnie, informując o najważniejszych osiągnięciach zespołu z Poznania. Dziś, z bazą blisko […]

bitbay zonda

O projekcie GamerHash pisaliśmy na łamach Bitcoin.pl już wielokrotnie, informując o najważniejszych osiągnięciach zespołu z Poznania. Dziś, z bazą blisko 600 000 użytkowników z całego świata, jest to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży blockchain z polskimi korzeniami. Sukcesy rodaków cieszą szczególnie, a już teraz możemy podzielić się z Wami kolejną informacją o projecie.

Dziś giełda Bithumb uruchomiła zawody tradingowe, w ramach których możliwe będzie zdobycie GamerCoin (GHX), czyli tokenu platformy GamerHash. Zazwyczaj podobne zawody organizowane są przed listingiem tokenu na giełdzie. Jeżeli pogłoski dotyczące listingu okażą się prawdziwe, będzie to świetna wiadomość dla inwestorów GHX oraz samego teamu GamerHash, ponieważ według danych z CoinMarketCap, giełda z Korei znajduje się w TOP5 pod względem dziennego wolumenu. Na ten moment wynosi on blisko 5 mld USD. Jednocześnie, Bithumb notuje mniej par tradingowych niż inne platformy notujące podobne obroty, co może być kolejnym pozytywnym prognostykiem.

Zawody tradingowe oraz dodatkowy bonus od GamerHash

W promocji zorganizowanej przez wspomnianą giełdę Bithumb użytkownicy otrzymają bonus w postaci GHX za trading. Za każde 15 000 wonów (~13 USD) w transakcji, użytkownik otrzyma 1 GHX. Możliwe będzie zdobycie nawet 15000 GHX! Z pewnością wiele osób otrzyma w ten sposób swoje pierwsze GamerCoiny, co pozytywnie wpłynie na globalne zainteresowanie nowym tokenem.

Tymczasem, team GamerHash przed wkrótce planowanym listingiem podbija stawkę uruchomiając dodatkową pulę 200 000 GHX, które otrzymają użytkownicy GamerHash kopiący kryptowaluty na platformie. Bonus w GHX wyniesie +20% od wykopanych środków, a żeby wziąć udział w promocji, wystarczy zainstalować aplikację ze strony projektu.

Z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje ze strony GamerHash na temat listingu!

Tagi
airdrop bithumb CoinMarketCap gamercoin gamercoin airdrop gamerhash ghx ghx airdrop zawody tradingowe

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.