za
eminem

Eminem wypuszcza swój pierwszy NFT we współpracy z Nifty Gateway.

2021-04-27
Wiadomości
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Eminem, a właściwie Marshall Mathers, zaskoczył swoich “fanów”, ogłaszając swój pierwszy NFT.

Kolekcja NFT od Eminema

Eminem nawiązał współpracę z Nifty Gateway, platformą należącą do Gemini, aby wypuścić swój pierwszy niewymienny token na Shady Con. Jest to kolejna gwiazda, która dołączyła do hype na NFT. Wśród artystów hip hopowych już wcześniej utorował drogę m.in. Snoop Dogg.

Laureat Oscara mógł zainteresować się wypuszczeniem swojego pierwszego NFT po skeczu Saturday Night Live (SNL) na temat NFT. W skeczu wystąpił raper grany przez członka obsady SNL – Pete’a Davisona, który tłumaczył, czym są NFT do utworu “Without Me” Eminema.

Organizatorzy zaplanowali, że start odbędzie się w trzech wariantach. Wszystkie trzy rodzaje beatów zawierają wysokiej jakości animacje oraz oryginalny beat wyprodukowany przez samego Marshalla Mathersa.

Pierwsze dwie z 50 edycji zatytułowane “TOOLS OF THE TRADE” i “STILL DGAF” kosztują 5000 dolarów. Osoby, które kupią te dwie edycje, otrzymają fizyczny wydruk, ręcznie numerowany i opatrzony autografem samego Slim Shady’ego. Trzecią edycją będzie “STAN’S REVENGE”, którą Eminem sprzeda temu, kto zaoferuje najwyższą cenę.

Szczegóły dotyczące animacji nie zostały jeszcze ujawnione. Jednak wcześniej przed premierą, Eminem powiedział w oświadczeniu:

Chcę nadać temu dropowi ten sam klimat ‘O człowieku, muszę zdobyć tylko ten jeden, a może nawet cały zestaw’ to było dużo zabawy przy wymyślaniu pomysłów z moich własnych pasji kolekcjonerskich.

Ashley Ramos z Getaway, wyraził swoje podekscytowanie podczas wywiadu i powitał rapera na platformie.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać Eminema na naszej platformie. Zapotrzebowanie na NFT wciąż rośnie i jesteśmy podekscytowani, że możemy wprowadzić tę współpracę do naszej społeczności i dać im dostęp do nowych dzieł sztuki i muzyki na rynku Nifty Gateway

Nie tylko Eminem

Niedawno dwóch artystów rockowych, Mike Jagger i Dave Grohl, wypuścili swoje pierwsze NFT. Do trendu dołączył też artysta 3D Oliver Latter.

NFT interesują także raperów. W sektor zaangażowali się m.in. Snoop Dogg, Weezer, A$AP Rocky, Boy George, Aphex Twin, Grimes, The White Stripes, Lil Pump i Kings of Leon.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności