za
Analiza techniczna

Dziś opublikowany zostanie raport NFP! Jak zareaguje bitcoin? Analiza ETH, XDC, CRO, KDA, SOL i inne

Konferencja Kryptoraport

Bitcoin czekał na to tydzień. Już dziś o godzinie 14:30 (czasu polskiego) opublikowany zostanie raport NFP, czyli raport obrazujący aktualną kondycję amerykańskiego rynku pracy. Biorąc pod uwagę, że jest to jeden z najważniejszych raportów dot. amerykańskiej gospodarki, być może przyczyni się on do powstania większej zmienności na rynku kryptowalut. Wiele wskazuje jednak na to, że jeżeli tak się stanie, kryptowaluty zaliczą kolejny dynamiczny spadek, w skutek którego BTC mógłby powrócić w rejon 19 tys. USD.

W dzisiejszej analizie: BTC, ETH, XDC, CRO, HBAR, SOL, MANA, ENS, ADA, KDA, ETC, OSMO.

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności