Binance zamroziło wypłaty w DOGE

Giełdy kryptowalut doge binance

Binance wstrzymuje wypłaty w DOGE. Użytkownicy giełdy skarżą się, że platforma nie pozwala im na dokonywanie wypłat ich środków. Binance […]

bitbay zonda

Binance wstrzymuje wypłaty w DOGE. Użytkownicy giełdy skarżą się, że platforma nie pozwala im na dokonywanie wypłat ich środków.

Binance zamraża wypłaty w DOGE

Odkryliśmy drobny problem z wypłatami w DOGE na Binance po przeprowadzeniu aktualizacji z 10 listopada 2021 r.

– przekazało Binance w poście, nie określając jednak, na czym polega wspomniany „drobny problem”.

W rezultacie tymczasowo zawiesiliśmy wypłaty DOGE do czasu rozwiązania tego problemu. Binance aktywnie współpracuje z zespołem projektowym DOGE, aby rozwiązać ten problem

– dodano.

Wydaje się jednak, że ostatnia aktualizacja spowodowała poważne problemy dla niektórych użytkowników. Użytkownicy ci twierdzą, że giełda kryptowalut najpierw pozwoliła na wycofywanie ich dogecoinów z platformy (nierzadko dawno temu), a teraz prosi ich o zwrot tych środków. Problem tkwi w tym, że klienci obecnie nie mają już – co oczywiste – tych dogecoinów na swoich kontach na Binance.

doge binance

Dowodami na powyższe informacje są zrzuty ekranu udostępnione CoinDesk, które portalowi przesłało kilku użytkowników Binance. Widać na nich, że firma poprosiła ich o zwrot DOGE na giełdę. W przeciwnym razie, jak twierdzi giełda, funkcja wypłaty dla tych klientów pozostanie nieaktywna. Użytkownicy nie mają zaś ani jednego DOGE na swoich kontach Binance.

Geneza problemu

Deweloperzy Dogecoina wyjaśnili teraz na Twitterze, że transakcje wypłaty wydają się być kolejnymi próbami przeprowadzenia żądanych transakcji sprzed lat, które „utknęły” w sieci z powodu „niewystarczających opłat”.

Wydaje się, że aktualizacja sieci dogecoina zainicjowana kilka dni temu uruchomiła ponownie te stare transakcje sprzed lat. Na stronie github aktualizacji jest napisane, że ta sfinalizowała „nową rekomendację dot. minimalnej opłaty” dla wszystkich uczestników sieci. Programiści DOGE uważają zatem, że transakcje, które utknęły, wydają się być ponowione, nawet jeśli użytkownicy nie są już właścicielami związanych z nimi coinów.

Deweloperzy Dogecoina stwierdzili, że próbowali współpracować z Binance, kiedy giełda po raz pierwszy – już ponad rok temu – miała problem ze „wstrzymanymi transakcjami„. Jak dodają, „nie zostali powiadomieni, czy [Binance] zastosował się do” ich instrukcji, która mogła pomóc rozwiązać wspomniany problem.

Tagi
Binance doge dogecoin giełdy kryptowalut kryptowaluty

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.