za
Analiza techniczna

Czy to zapowiedź? – Analiza Bitcoin, Ethereum, Shibainu, Dogecoin i inne

bitcoin halving party

Wydarzenia ostatnich dni potwierdzają powrót Bitcoina do ujemnej korelacji z dolarem amerykańskim, co oznaczać może, że inwestorzy wycenili już wszystkie negatywne skutki upadku giełdy FTX. Kluczowe znaczenie dla najbliższej przyszłości BTC ponownie mogą mieć więc działania Rezerwy Federalnej, której prezes wprost przyznał w minioną środę, że zasadne może być zmniejszenie skali zacieśniania polityki pieniężnej już podczas grudniowego posiedzenia. Wypowiedz ta sprawiła, że notowania czołowej kryptowaluty wzrosły w trakcie środowego handlu o niemal 4,5 proc. zwiększając optymizm co do perspektyw na przyszłość.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, COMP, ICP, EOS, XLM, 1INCH, CRV, XRP, TRX, DOGE, SHIB

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności