za
Analiza techniczna

Czy to cisza przed burzą? – Analiza BTC, ETH, RVN, SAND, ICP, ATOM, CAKE, CHZ, MANA + inne

Cisza przed burzą. Rynek kryptowalut odreagowuje ubiegłotygodniowe spadki utrzymując się od weekendu na względnie stabilnym poziomie. Wiele wskazuje na to, że inwestorzy czekają na piątkowe wystąpienie prezesa Rezerwy Federalnej podczas sympozjum w Jackson Hole. Część ekspertów rynkowych uważa bowiem, że ubiegłotygodniowe wypowiedzi członków Fed, które przyczyniły się do obserwowanego w miniony piątek załamania były jedynie prognostykiem przed tym, co czeka nas w najbliższy piątek. Jeżeli Jerome Powell powtórzy jastrzębie komentarze i zapowie dalsze agresywne zacieśnianie polityki monetarnej, Bitcoin mógłby osunąć się nawet w rejon 19 tys. USD.

W dzisiejszym materiale analizuję: BTC, ETH, RVN, SAND, ICP, ATOM, CAKE, CHZ, MANA, SUSHI, KDA, FLOW

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.