za
Analiza techniczna

Czy bitcoin spadnie poniżej 18 500 USD? Analiza: ETH, GALA, MATIC, RVN, LINK, BNB, BAL, SOL i inne

Nexo Earn Aplikacja

Bitcoin od niemal sześciu tygodni porusza się w trendzie horyzontalnym między wsparciem w wysokości 18 500 USD, a oporem w rejonie 20 650 USD i mierzenia 50 proc. korekty Fibonacciego z wcześniejszego impulsu spadkowego. Biorąc pod uwagę, że końcówka połowa października zapowiada się względnie spokojnie pod względem publikacji danych makroekonomicznych, wysoce prawdopodobne wydaje się, że BTC utrzyma się w tym zakresie przynajmniej do początku listopada, kiedy to odbędzie się kolejne posiedzenie FOMC, w trakcie którego Fed dokona zapewne czwartej z rzędu podwyżki stopy funduszy federalnych o 75 pb.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, GALA, MATIC, RVN, LINK, BNB, BAL, SOL, DOT, CHZ, BCH.

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności