za

Zegarek ze świata Cyberpunk 2077 z tokenem NFT

2021-12-03
NFT

CD Projekt Red wraz z polską firmą Błonie wyprodukowało specjalny zegarek na licencji Cyberpunk 2077. Urządzenie o nazwie T-2077 pojawiło się już w sprzedaży, ale w limitowanej liczbie egzemplarzy.

Zegarek Cyberpunk 2077 z NFT

Zegarek jest dostępny tylko w oficjalnym sklepie CD Projekt Red i kosztuje 1999 zł. Można w nim ustawić datę na rok 2077. Pozwala to nam więc lepiej przygotować się na dystopijną przyszłość.

Co ciekawe, sprzęt jest sprzedawany w zestawie z tokenem NFT. „Usługa zapewnia właścicielowi T-2077 cyfrowy certyfikat autentyczności, co w efekcie stanowi cyfrowy paszport do zegarka, zmniejszający ryzyko fałszerstwa. Właściciel chcąc przenieść własność, może to łatwo zrobić za pomocą aplikacji Arianne” – poinformowano w opisie produktu.

NFT został stworzony przez Piksel.art i oparty o blockchain Ethereum.

Jakie funkcje posiada zegarek? Poza charakterystycznym wyglądem, cechuje się wyświetlaczem LED umieszczonym z boku, pod pewnym kątem. Wyświetlacz jest oczywiście w kolorze żółtym, zgodnie ze stylistyką Cyberpunk 2077.

„Ten pokaźny, stylowy sikor to obowiązkowe wyposażenie każdego cyberpunka. Posiada imponujący design i jest wykonany z tytanu – tak samo jak twoje wszczepy. Widzisz, ty i to cudeńko jesteście sobie pisani” – głosi opis.

Można pewnie było pójść na skróty i stworzyć coś łatwiejszego, prostszego, ale tym większe uznanie należy się marce Błonie, która sprostała wyzwaniu tworząc moim zdaniem najbardziej „cool” zegarek, jaki kiedykolwiek powstał w Polsce. Mój przyjaciel i wytrawny kolekcjoner o niektórych czasomierzach zwykł mawiać „cooler then ice cream” – i dokładnie taki jest T-2077. Nie mogę się doczekać mojego własnego egzemplarza… a i w Cyberpunk 2077 zagrałbym z przyjemnością

recenzuje sprzęt Łukasz Doskocz z ch24.pl.

cyberpunk 2077

Kontrowersyjna gra

Cyberpunk 2077 to bardzo kontrowersyjna produkcja. To komputerowa fabularna gra akcji stworzona przez studio CD Projekt Red na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, a także na usługi grania w chmurze – Google Stadia oraz GeForce Now. Akcja rozgrywa się w dystopijnej przyszłości.

Gra wywołała jednak wiele kontrowersji, bowiem w dniu premiery nie działała sprawnie na wszystkich urządzeniach.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 623,53 USD3,36%
Ethereum logo
EthereumETH
3150,85 USD2,35%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,06%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
579,19 USD0,66%
Solana logo
SolanaSOL
180,29 USD6,28%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,04%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3150,59 USD2,37%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD2,62%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,51 USD1,88%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,46%