za
Targi i Konferencja CryptoVerse Expo #2 Poland w warszawskiej Kinotece już 9 września

Targi i Konferencja CryptoVerse Expo #2 Poland w warszawskiej Kinotece już 9 września

2022-08-23
Wydarzenia
robinhood aplikacja rejestracja

Już 9 września 2022 roku w warszawskiej Kinotece Pałacu Kultury i Nauki (PKiN) odbędzie się druga edycja konferencji CryptoVerse Expo. Wydarzenie to zgromadzi ekspertów, entuzjastów i influencerów oraz przedstawicieli projektów powiązanych ze światem blockchaina. W trakcie całodniowego eventu uczestnicy wezmą udział w prelekcjach i debatach oraz spotkają się z ekspertami z branży cyfrowych aktywów.

CryptoVerse Expo #2 Poland

CryptoVerse Expo to konferencja, targi i after party, podczas których każdy uczestnik będzie miał okazję spotkać się z najważniejszymi przedstawicielami zarówno polskiej, jak i zagranicznej branży blockchain. To także okazja do nawiązania kontaktów i zdobycia bezcennej wiedzy od ekspertów, deweloperów projektów i pasjonatów branży. Ta edycja będzie międzynarodowym wydarzeniem, podczas którego jedna z sal wykładowych w warszawskiej Kinotece będzie zarezerwowana tylko na wykłady w języku angielskim.

Sukces poprzedniej edycji i zainteresowanie nadchodzącym wydarzeniem pozwala przypuszczać, że we wrześniowej edycji może wziąć udział ponad 3000 osób. Doświadczenia zdobyte do tej pory z poprzedniej edycji CryptoVerse wykazały duże zainteresowanie ze strony wystawców i projektów z branży blockchain. Społeczność zaangażowała się mocno i spopularyzowała to wydarzenie, co daje podstawę do cyklicznego prowadzenia tego eventu. Z dumą umieszczamy Warszawę na mapie światowych wydarzeń z branży kryptowalut.

Wrześniowa edycja CryptoVerse Expo będzie jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki Startup Pitching Contest dla projektów blockchain. Zwieńczeniem wydarzenia będzie After Party przewidziane dla wszystkich uczestników, podczas którego w miłej atmosferze można spotkać ludzi z branży.

Zapisy na wydarzenie możliwe są na oficjalnej stronie www.cryptoverseexpo.com. Polecamy również śledzić media społecznościowe organizatorów wydarzenia.

Już teraz możesz bezpłatnie zarezerwować swoje miejsce na CryptoVerse Expo. Do zobaczenia 9 września w Warszawie!

Targi i Konferencja CryptoVerse Expo #2 Poland w warszawskiej Kinotece już 9 września

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.