Crypto.com: konkurs Tesli, nowe warunki dot. kart Visa, kontrakty na Crypto.com i inne niespodzianki!

Komunikat prasowy Wiadomości

Crypto.com nadal bardzo prężnie się rozwija. W tym tekście przypominamy, co dzieje się na tej jednej z najpopularniejszych platform z […]

bitbay zonda

Crypto.com nadal bardzo prężnie się rozwija. W tym tekście przypominamy, co dzieje się na tej jednej z najpopularniejszych platform z rynku kryptowalut na świecie i wspomnimy o paru nowościach, jakie pojawiły w kontekście projektu.

Crypto.com aktualizuje warunki dot. stake’owania kart Visa

Crypto.com aktualizuje wymagania dotyczące stake’owania kart Visa. Jak dodaje firma, wymogi dotyczące CRO będą wyrażane w walutach lokalnych i to już od 19 marca 2021 r. od 09:00 UTC.

Konkurs Crypto.com. Do wygrania Tesla!

Użytkownicy aplikacji Crypto.com, który wymienia co najmniej 100 USD BTC w aplikacji, będą mieli szansę wygrać jeden z czterech samochodów Tesli (Tesla Model S, Model X, Model Y lub Model 3).

Czas trwania: 11:00 9 lutego 2021-11:00 8 marca 2021 UTC.

Handel kontraktami na Crypto.com

Crypto.com uruchamia giełdę instrumentów pochodnych. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dźwigni 50x dzięki kontraktowi na parze BTC/USD, używając USDC jako depozytu zabezpieczającego.

Crypto.com Exchange Lending dodaje ETH jako walutę dostępną w ofercie pożyczek

Użytkownicy giełdy mogą teraz zabezpieczyć pożyczkę jednostkami ETH, pożyczając je i uzyskując dostęp do współczynnika pożyczki do wartości (LTV) do 50%.

NEAR na Supercharger

Crypto.com ma przyjemność ogłosić, że NEAR będzie notowany w usłudze Supercharger, platformie dot. płynności dedykowanej projektom z rynku DeFi. Aby wziąć udział w projekcie, po prostu zarejestruj konto w aplikacji Crypto.com lub Crypto.com Exchange.

Syndykat Filecoina

Crypto.com ma przyjemność zaprezentować kolejną specjalną ofertę syndykatu. Tym razem chodzi o syndykat Filecoin. Oznacza to, że będziecie mogli nabyć coiny z dużym upustem. Wydarzenie rozpocznie się 23 lutego na giełdzie Crypto.com, dlatego warto się do niego dobrze przygotować.

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku poprzednich syndykatów. Maksymalna alokacja przecenionych tokenów na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Tagi
Crypto.com Near Visa

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.