Crypto.com oferuje doładowania telefonów za kryptowaluty i liczne rabaty (w tym ADA za 50% ceny rynkowej)

Komunikat prasowy

Przez cały czerwiec Crypto.com oferuje liczne rabaty aby wesprzeć społeczeństwo w dobie pandemii COVID-19. Dodatkowo firma wprowadza nowości, takie jak […]

Przez cały czerwiec Crypto.com oferuje liczne rabaty aby wesprzeć społeczeństwo w dobie pandemii COVID-19. Dodatkowo firma wprowadza nowości, takie jak doładowania telefonów za pomocą krypto, Soft Staking ICX oraz syndykat, w którym kupimy ADA 50% taniej.

Wsparcie użytkowników w dobie pandemii

Crypto.com przypomina, że z powodu globalnej pandemii COVID-19, firma postanowiła zrezygnować z 3,5% prowizji za zakup kryptowalut na okres 3 miesięcy (od początku kwietnia do końca czerwca). Promocja ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Oprócz tego, rabaty za zakupy spożywcze opłacane kartą MCO Visa wynoszą obecnie 5% dla kart plastikowych oraz 10%, dla kart metalowych. Niektóre spośród marek objętych promocją to: Uber Eats, Deliveroo, Foodpanda, McDonald’s, Domino’s Pizza oraz WalMart.

Trzecim środkiem zaradczym jest podwojenie nagród za zakup kart podarunkowych do sklepów spożywczych (do 10% rabatu) oraz na dostawy jedzenia z restauracji (do 20% rabatu). Tutaj możemy wybrać m.in.: Tesco, Whole Foods, Safeway, Carrefour, Sainsbury’s, Just Eat, Papa John’s, Domino’s i wiele więcej.

Współzałożyciel i CEO Crypto.com, Kris Marszalek, tak podsumowuje podjęte przez firmę decyzje:

„Globalna pandemia wywołana przez Koronawirus dotknęła życie każdego, a teraz mści się na ekonomii. W tych ciężkich czasach, przedsiębiorstwa, którym wciąż udaje się rozwijać, mają obowiązek oddać coś w zamian.”

Doładowania telefonów z Crypto.com

Zastanawiałeś się ostatnia, co jeszcze możesz kupić za krypto? Czemu by nie zapłacić w popularnych kryptowalutach takich jak BTC, ETH, XRP, LTC oraz CRO za doładowanie telefonu i zyskać przy tym dodatkowe 5% cashback-u?

Kilka kliknięć w aplikacji Crypto.com dzieli Cię od zakupu doładowania do jednej z 340 sieci komórkowych. Wystarczy podać numer telefonu, wybrać wysokość doładowania i zapłacić za pomocą preferowanej kryptowaluty. Doładowania dostępne są m.in. w T-Mobile, Vodafone, Airtel, Orange czy Verizon w ponad 100 krajach.

ADA z 50% rabatem

9 czerwca 2020 na platformie Crypto.com Exchange odbędzie się syndykat, w którym osoby stake-ujące Crypto.com Coin (CRO), ponownie będą miały okazję zaopatrzyć się w cyfrowe monety z 50% upustem. Tym razem kryptowaluty ADA o wartości 500 000 USD zostaną przecenione o 50%. Poniżej prezentujemy linię czasową, objaśniającą przebieg promocji:

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku promocji z okazji Halvingu Bitcoina. Maksymalna alokacja przecenionych ADA na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Więcej na temat promocji przeczytasz tutaj: LINK.

Soft Staking ICX i 2% w skali roku

Czy hodler może pomnażać swoje cyfrowe aktywa kompletnie nie angażując się w trading i bez akumulowania? Z Crypto.com i modelem Soft Staking-u to możliwe! Aby z niego skorzystać, wystarczy tylko hodlować wybrane cyfrowe monety na portfelu giełdowych platformy (Crypto.com Exchange Wallet, nie zaś Crypto.com App Wallet).

Przypomina to zwykłą lokatę, jednak Soft Staking Crypto.com oferuje bardziej elastyczne podejście, gdyż nie wymaga lokowania kapitału na ustalony z góry okres czasu. Naliczenia zysków dla każdej kryptowaluty odbywają się codziennie. Najlepsze jest jednak to, że po aktywacji usługi, nawet cyfrowe monety w aktywnych zleceniach, które czekają na realizację na giełdzie, biorą udział w Soft Staking-u.

Więcej o tym modelu pomnażania swoich cyfrowych aktywów pisaliśmy w artykule: LINK.

Obecnie w Soft Staking-u na Crypto.com dostępnych jest 16 kryptowalut: BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, LTC, EOS, XLM, ATOM, MCO, CRO, LINK, XTZ, BCH, VET a także ICX. Ilość naliczanych odsetek różni się w zależności od cyfrowej monety i sięga nawet do 5% w skali roku.

Maksymalna ilość „pracującego” na odsetki kapitału, uzależniona jest od ilości hodlowanych CRO:

Rejestracja na giełdzie Crypto.com jest niezwykle prosta. Przewodnik znajdziesz tutaj.

Tagi
CRO Crypto.com crypto.com app crypto.com exchange MCO

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.