Crypto.com: AAVE na giełdzie, Polkadot i nowe opłaty

Komunikat prasowy Wiadomości konkurs crypto.com

Jak co tydzień podsumowujemy to, co działo się w ciągu ostatnich 7 dni na Crypto.com, jednej z najprężniej rozwijających się […]

bitbay zonda

Jak co tydzień podsumowujemy to, co działo się w ciągu ostatnich 7 dni na Crypto.com, jednej z najprężniej rozwijających się platform z rynku kryptowalut dostępnych dziś na rynku.

Nowe opłaty

Giełda przypomina, że już od 2 listopada 2020 r. zaczną obowiązywać nowe opłaty dot. kart kredytowych i debetowych przy zakupach kryptowalut.

Opłaty różnią się w zależności od kraju. Aby uzyskać szczegółowe informacje, wystarczy wejść na tę stronę www.

AAVE pojawia się na Crypto.com

Aave jest teraz dostępne na Crypto.com. Obecnie można kupować i sprzedawać AAVE bez opłat.

Aave to otwarty protokół oparty na blockchainie Ethereum, w ramach którego użytkownicy mogą deponować tokeny i pobierać potem odsetki, a także pożyczać aktywa z rynków pieniężnych.

Polkadot: Supercharger i syndykat

Crypto.com ma przyjemność ogłosić kolejny projekt dot. Superchargera i z serii syndykatów: Polkadot (DOT) z alokacją 500 000 USD.

Zarówno użytkownicy aplikacji, jak i giełdy otrzymają tokeny DOT jako nagrody za zdeponowanie tokenów CRO w puli Superchargera.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Start handlu AAVE na Crypto.com

Na giełdzie Crypto.com startuje handel AAVE. Tokenem możecie handlować w parach z USDT i CRO.

Brave i nowy widżet Crypto.com

Projekt Brave, który stoi za popularną przeglądarką internetową, umieścił w niej nowy widżet dot. Crypto.com.

Przy okazji warto przypomnieć, że Brave to przeglądarka, która pomaga ci się ukryć w sieci. Tzw. tarcze blokują na niej moduły śledzące i oparte na nich reklamy od razu po instalacji i uruchomieniu przeglądarki; nie musisz niczego włączać ani konfigurować. Możesz przeglądać sieć, przekonany, że nikt nie zajmuje się twoimi zainteresowaniami i nawykami czytania. Brave posiada również wbudowany AdBlock, dzięki któremu pozbędziesz się natrętnych reklam.

Przeglądarka została wyposażona w prywatne okna, które są bezpośrednio zintegrowane z siecią Tor. Używanie Tora w prywatnym oknie oznacza, że strony nie widzą Twojego prawdziwego adresu IP podczas wizyty.

Kiedy później wrócisz na tą samą stronę w prywatnym oknie z Torem, strona nie będzie w stanie rozpoznać, że to znów Ty- dzięki temu możesz pozostać anonimowy.

Tagi
aave Crypto.com tokeny

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.