Coinquista – rejestracja na giełdzie krok po kroku

giełda kryptowalut Giełdy kryptowalut

Coinquista to polska, w pełni uregulowana giełda kryptowalut. Z okazji startu platformy, od lutego 2020 przez najbliższe 90 dni giełda […]

Coinquista to polska, w pełni uregulowana giełda kryptowalut. Z okazji startu platformy, od lutego 2020 przez najbliższe 90 dni giełda oferuje darmowy handel cyfrowymi monetami wszystkim dotychczasowym i nowym użytkownikom. W tym artykule, pokażemy jak prosta jest rejestracja i weryfikacja konta na giełdzie kryptowalut Coinquista.

Rejestracja na giełdzie kryptowalut Coinquista

Rejestracja na platformie Coinquista standardowo rozpoczyna się od kliknięcia w link rejestracyjny: https://coinquista.com/account/sign-up/dXNlcklkPTEwMDEyMDU3OA==

Korzystając z naszego linku wspierasz rozwój portalu, a tym samym adopcję kryptowalut w Polsce i na świecie – Dziękujemy!

Po tym jak znajdziesz się na podstronie dedykowanej rejestracji, wystarczy tylko podać swój adres email oraz zaznaczyć wymagane zgody i oświadczenia. Następnie kliknij w przycisk poniżej: „Stwórz konto”.

Następnie logujemy się do naszej poczty internetowej i klikamy przycisk aktywacyjny: „Aktywuj konto”. Gdy to zrobimy, zostaniemy automatycznie przekierowani na stronę Coinquisty w celu dokończenia rejestracji.

Po tym jak już kliknęliśmy w link aktywacyjny przysłany na nasz adres email, ukaże nam się kolejny ekran, w którym należy ustawić hasło do swojego konta. Jeśli spełnimy wszystkie wymogi bezpieczeństwa dotyczące ustalanego hasła, przycisk „Stwórz i Zaloguj” podświetli się na zielono i będziemy mogli przejść do panelu użytkownika giełdy Coinquista.

Gratulacje! Twoje konto jest już utworzone. Teraz wystarczy tylko przejść przez proces weryfikacji, aby móc w pełni cieszyć się z funkcjonalności giełdy.

Weryfikacja konta na giełdzie Coinquista

Po zalogowaniu się do panelu widzimy, że w prawym górnym rogu przy ikonie użytkownika widnieje czerwony napis: „NIEZWERYFIKOWANE”. Kliknij więc w ikonę użytkownika, a następnie wybierz opcję „Weryfikacja”.

W kroku pierwszym wybierz rodzaj konta, które chcesz założyć. Na potrzeby tego artykułu omówimy rejestrację osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej. 

W korku drugim podaj podstawowe dane osobowe, takie jak:

  • Imię oraz nazwisko
  • Kraj pochodzenia oraz obywatelstwo
  • Datę urodzenia
  • Pełny adres zameldowania

Ostatni krok

Ostatnim krokiem weryfikacji jest przesłanie skanu dwóch dokumentów potwierdzających naszą tożsamość. Jest to standardowa procedura AML (Anti-Money Laundering – przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy), narzucona odgórnie na podmioty takie jak giełdy kryptowalut przez unijną oraz polską legislaturę.

Gdy już załadujemy dokumenty, podając przy tym ich serię i numer, klikamy przycisk „Wyślij” na dole strony.

Teraz wystarczy już tylko poczekać aż nasze konto zostanie zweryfikowane i będziemy mogli przystąpić do handlu kryptowalutami. Zazwyczaj weryfikacja konta trwa kilkanaście minut, jednak niekiedy (np. z powodu natłoku rejestracji) proces ten może się wydłużyć.

Gdy nasze konto zostanie już zweryfikowane zostaniemy poinformowanie o tym drogą mailową.

Życzymy przemyślanych decyzji inwestycyjnych!

Tagi
coinquista Coinquista rejestracja giełda coinquista giełda kryptowalut

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.