CoinDeal wspiera sportowców

Komunikat prasowy

Z tutaj. Grabowski to wielokrotny mistrz Polski MMA, wicemistrz świata i mistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto jest byłym zawodnikiem […]

Z profilu CoinDeal na Facebooku dowiadujemy się, że podopieczny firmy, Damian Grabowski, zawodnik MMA, już we wrześniu stanie do walki o pas mistrza wagi ciężkiej z Philipem De Friesem. Walka odbędzie się 14 września w The SSE Arena w Londynie. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

coindeal mmaGrabowski to wielokrotny mistrz Polski MMA, wicemistrz świata i mistrz Europy w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto jest byłym zawodnikiem federacji Fight Exclusive Night. Walka z De Friesem to dla niego z pewnością wielka szansa.

CoinDeal wspiera sportowców

CoinDeal jest znane ze współpracy ze sportowcami. Już od dwóch lat wspiera drużynę piłkarską Wolverhampton Wanderers FC.

„Czujemy, że to partnerstwo było niezwykle korzystne dla obu stron, naprawdę czujemy się jak rodzina Wilków”

powiedział nam niedawno Kajetan Maćkowiak, jeden z założycieli CoinDeal.

Trudno dziwić się słowom przedstawiciela CoinDeal. Dzięki współpracy z Wilkami wartość medialna giełdy znacznie wzrosła. Logo firmy było widoczne na ekranach telewizorów oraz online na całym świecie ponad 350 000 000 razy, a oficjalna reklama z udziałem drużyny Wilków zyskała ponad 1 000 000 odsłon na YouTube.

Powyższe dane nie mogły nie ucieszyć CoinDeal, dlatego giełda zdecydowała się niedawno zostać partnerem drużyny na kolejny sezon.

Kryptowaluty a sport

Oprócz naszej rodzimej giełdy Coindeal, również inne firmy z branży kryptowalut i blockchaina zainteresowały się sportem. Jakiś czas temu pisaliśmy np. o Globatalent, startupie z rynku blockchaina, który uruchomił swoją platformę dedykowaną biznesowi sportowemu. Firma podpisała już umowy o wartości 5 mln USD.

„Wprowadzenie na rynek Globatalent jest naszym, kolejnym, wielkim osiągnięciem. Nasz zespół pracował bardzo ciężko przez ostatnie kilka miesięcy, tworząc platformę korzystającą z najnowocześniejszych technologii, która pozwoli wszystkim mocno zaangażować się w świat sportu, a jednocześnie osiągnąć [nowy poziom] porozumienia z klubami i sportowcami”

– mówił wtedy mediom Sunil Bhardwaj, dyrektor generalny Globatalent.

Na rynku działa też 433 Token – projekt opracowany przez Soccer Legends Limited, spółkę założoną przez przedsiębiorców Jasona Sze i Raymonda Wonga. Platforma umożliwia fanom sportu z całego świata sponsorowanie młodych gwiazd z różnych dyscyplin.

Z kolei Avaí Futebol Clube, drużyna piłkarska z brazylijskiej serii B, wyemitowała własny token, który ma pomóc jej w rozwoju i zakwalifikowaniu się do najwyższej klasy (serii A) brazylijskiej piłki nożnej. Jak widzimy, kryptowaluty i sport łączy coraz więcej.

A Wy co sądzicie o połączeniu sportu z branżą blockchain i możliwościach wynikających z takiej współpracy dla każdej ze stron?

Tagi
coindeal coindeal giełda coindeal wolverhampton giełdy kryptowalut

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.