CoinDeal: aplikacja mobilna i sukces tokenów CDL

Komunikat prasowy

CoinDeal powraca na nasz portal z kolejnymi newsami, które zapewne ucieszą polskich fanów kryptowalut. Firma wydała właśnie własną aplikację mobilną, […]

CoinDeal powraca na nasz portal z kolejnymi newsami, które zapewne ucieszą polskich fanów kryptowalut. Firma wydała właśnie własną aplikację mobilną, która jest dostępna dla użytkowników Android oraz iOS. Ponadto  z sukcesem wystartował rynek tokenów CDL.

CoinDeal z aplikacją mobilną

aplikacjaDziś giełdy kryptowalut, by sprostać konkurencji na rynku, muszą iść z duchem czasu, śledzić nowe trendy i stale się rozwijać. CoinDeal jest firmą z wielkim potencjałem i równie dużymi ambicjami. Sponsorowanie sportowców? Tak, giełda robi to od dawna. Własny token? O tym napiszemy szerzej za chwilę, ale i to platforma może już zapisać po stronie swoich osiągnięć. Ekspansja na zagraniczne rynki? Oczywiście, że tak! Team CoinDeal pokazuje, że Polacy potrafią zaoferować świetny produkt na światowe rynki.

Teraz klienci giełdy otrzymują nowe narzędzie, które ułatwi im handel. Dlaczego aplikacja mobilna? To dość oczywiste. Rynek kryptowalut działa 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez jakichkolwiek przerw i przestojów. Z jednej strony to ważna sprawa dla użytkowników, ale z drugie,j stanowi gigantyczne wyzwanie dla traderów. Nie każdy z nich może sobie pozwolić na spędzanie przed komputerem całego wolnego czasu. Co prawda na każdą giełdę można zalogować się za pomocą urządzeń mobilnych (smartfonu, tabletu), ale nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie. No chyba, że posiada się właśnie aplikację danej giełdy. I w tym konkretnym kierunku podąża CoinDeal. Bardzo możliwe, że docelowo będzie musiał iść w tę stronę cały rynek tradingu.

Aplikacja giełdy daje nam wiele możliwości. Przede wszystkim umożliwia handlowanie na aktywnych rynkach na platformie. To podstawowa funkcja i w jej ramach narzędzie sprawdza się świetnie (sprawdzaliśmy!). Ponadto pozwala nam na podgląd zmian wykresów walutowych z ostatnich 24 godzin i podgląd wykonanych transakcji ze wszystkimi potrzebnymi traderowi informacjami.

Warto dodać, że CoinDeal jest dziś już jedną z najpotężniejszych platform wymiany kryptowalut pod kątem oferty. Tym samym za pomocą „apki” możesz śledzić kursy na aż 50 rynkach, wliczając w to te najpopularniejsze projekty jak Ethereum, Bitcoin lub Litecoin, ale też mniej znane tokeny z dużym potencjałem wzrostu w przyszłości. Ponadto na platformie można handlować za pomocą aż 7 walut fiat.

coindealLiczba coinów na CoinDeal na pewno będzie rosła, sama zaś giełda podchodzi do dodawania nowych projektów w innowacyjny sposób, oddając głos userom, którzy głosują na kolejne pary handlowe, które mają pojawić się na giełdzie.

Krótko mówiąc, aplikacja mobilna CoinDeal to świetne narzędzie, które powinien na swoim smartfonie posiadać każdy trader – zarówno ten zaawansowany, jak i stawiający dopiero pierwsze kroki w grze na giełdzie. Za jej pomocą możesz w prosty sposób śledzić kursy aż 50 kryptowalut (wkrótce może nawet większej ilości) i samemu wykorzystywać nagłe wahania cen np. w czasie spaceru, będąc po domem. Jeśli kiedyś zdarzyło Ci się, że przegapiłeś tego typu okazję jak nagły spadek czy wyskok kursu BTC, ETH, LTC czy jakiejkolwiek innej cyfrowej waluty, od teraz dzięki CoinDeal i aplikacji giełdy więcej ci się to nie przydarzy.

Aplikacja na Androida dostępna jest pod tym linkiem, zaś wersję na iOS można ściągnąć w tym miejscu. Miłej zabawy i gry!

Token CDL

Skoro piszemy o nowościach w obozie jednej z największych polskich giełd kryptowalut, nie możemy nie wspomnieć o długo wyczekiwanej emisji tokenów CDL.

To kolejny dowód na to, że CoinDeal trzyma rękę na pulsie. Swój token posiada np. Binance, gigant na rynku giełd (chodzi oczywiście o BNB). Dlaczego więc polska platforma miałaby nie poeksperymentować z emisją swojego tokenu? Właściciele giełdy nie mieli wątpliwości, że tak należy zrobić.

Waluta CDL była w konsekwencji dystrybuowana dla użytkowników przez cztery miesiące. Istniała możliwość skorzystania z puli bezpłatnych tokenów, które dają dostęp do wielu funkcji (dwa tygodnie przed rozpoczęciem rynku szefostwo platformy oszacowało, że pula może wzrosnąć ze 100 do nawet 500 tokenów). I tak właśnie się stało! Około 90 000 użytkowników stało się posiadaczami tokena giełdy.

Czym dokładnie jest CDL? To wewnętrzny token platformy, który został stworzony w celu zapewnienia dodatkowej funkcjonalności i był to pierwszy taki token na świecie, który został przekazany społeczności kompletnie za darmo! Nawet wspomniane Binance sprzedawało BNB poadczas swojego ICO.

Trochę o technologii. Token CDL jest oparty na blockchainie Ethereum. Protokół Ethereum’s Greedy’s Heaviest Observed Subtree (GHOST) pozwala zaś na szybsze tworzenie bloków, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa blockchaina, co oznacza, że ​​transakcje są przetwarzane szybciej.

Dzięki tokenom CDL już teraz jako klient CoinDeal możesz uzyskać wiele udogodnień:

  • obniżone opłaty handlowe, z możliwością redukcji do 0 proc. (brzmi jak marzenie dla daytraderów!),
  • priorytet obsługi klienta,
  • tasowanie stawek spowoduje dalsze obniżenie opłat handlowych;
  • zaawansowane funkcje handlowe,
  • dostęp do platformy handlu społecznościowego;
  • dostęp do głosowania.

Poza tym na tokenie możesz po prostu… zarobić. Tak, CoinDeal przy okazji tej emisji postanowił trochę poeksperymentować na polu ekonomicznym. To wolny rynek na platformie miał nadać tokenom ich cenę. I np. dziś 1 CDL jest wyceniany na ok. 0,18 zł (zgodnie z CoinPaprika). Jeśli ktoś otrzymał 500 tokenów, posiada więc dziś 90 zł niejako w prezencie od firmy. Z pewnością taki ruch jeszcze dodatkowo zwiększy przywiązanie klienteli do giełdy. Kto w końcu nie lubi otrzymywać takich prezentów?

Opis giełdy i ważne linki

CoinDeal to dziś polska licencjonowana platforma wymiany kryptowalut uruchomiona w marcu 2018 r., która niemal od początku swojej działalności zyskała spektakularną popularność na rynku globalnym i krajowym. Jak chwalą się jej twórcy, „dzienny wolumen daje nam miejsce wśród najlepszych giełd kryptowalut na świecie według rankingu CoinMarketCap”.

„Jesteśmy zespołem pasjonatów i entuzjastów kryptowalut, którzy starają się stworzyć coś wielkiego! Naszą największą pasją jest kreowanie nowoczesnej, przełomowej technologii blockchain, która jest stosunkowo nową branżą, ale widzimy, jak wielki potencjał ma nie tylko w systemie finansowym, ale także w innych gałęziach przemysłu na całym świecie”

– przedstawiają sami siebie. I trudno im nie wierzyć

Aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi giełdy CoinDeal, odwiedź https://coindeal.com

Jeśli jeszcze nie masz konta na giełdzie, możesz założyć je tutaj: CoinDeal rejestracja.

Obserwuj CoinDeal na Facebooku i w innych mediach społecznościowych:
Facebook (wersja Polska): https://www.facebook.com/CoinDealPolska
Telegram: https://t.me/coindeal_comt
Twitter: https://twitter.com/CoinDeal_
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coindeal/
Medium: https://medium.com/@CoinDeal
Instagram: https://www.instagram.com/coindeal_com/
Reddit: https://www.reddit.com/domain/coindeal.com/
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2608398
YouTube: https://www.youtube.com/coindeal

Tagi
aplikacja mobilna coindeal coindeal coindeal giełda coindeal token tokeny coindeal

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.