Co było pierwsze? Bitcoin czy Cyberpunk? – Bitcoin Radio #24

Bitcoin Radio Podcast Bitcoin Radio

Cześć! Jak Wasze zdrowie? Cyberpunk ograny? Mam nadzieję, że tak. Osobiście spędziłem mnóstwo czasu przy tej nowej polskiej produkcji i […]

bitbay zonda
Cześć! Jak Wasze zdrowie? Cyberpunk ograny? Mam nadzieję, że tak. Osobiście spędziłem mnóstwo czasu przy tej nowej polskiej produkcji i pomimo wad, bawię się całkiem nieźle. Temat Cyberpunka, a w zasadzie cypherpunków to też temat główny dzisiejszego odcinka Bitcoin Radio.

A poza tym

Rynek nie zachowuje się w tym tygodniu specjalnie spektakularnie. Mieliśmy, co prawda małe zawachanie, podczas któego Bitcoin stracił a wartości, ale tera znowu powróciłdo poziomu $19 000. Zupełnie inna sytuacja dzieje się z Ripple. Trzeci coin Zjechał w dół o prawie 20%

Po raz kolejny powraca do Bitcoin Radio Kącik Wróżenia z Fusów, wraz z lubionymi bohaterami – braćmi Winklevoss. Bliźniaki postanowiły podzielić się swoimi przemyśleniami na temat bitcoina i i złota. W dużym skrócie, chodzi o to, że kapitalizacja BTC przebije kapitalizację złota w przyszłości. Dodatkowo, Cameron stwierdził, że dużym problemem teraźniejszości są regulacje, które ograniczają innowacje.

Słyszeliście o tym, że Janusz Palikot będzie robił swoje whisky? Nie? No to już słyszycie. I będzie można kupić w tej whisky udziały. Serio! Biznesme zdecydował się na to, żeby stokenizować swoje nowe przedsięwzięcie, oferujac możliwość partycypacji w zyskach ze sprzedaży. Całość koncepcji wydaje się być mocno odjechana. Może to wina procentów znajdujących się w trunku.

Pamiętacie o temacie stakowania ETH? No to powiem Wam, że jest kolorowo na Krakenie. Już ponad 100 000 ETH jest stakowane na tej giełdzie przez najróżniejszych użytkowników. Jeśli zastanawiacie się, jak stakować ETH bez konieczności blokowania środków na 2 lata – mam dla Was fajne rozwiązania w odcinku.

Przede wszystkim jednak, chciałem podrzucić Wam info o konkursie, w którym będzie można wygrać książkę “Standard Bitcoina”. Co prawda jeszcze nie teraz, nie w tym momencie, ale już niedługo. Więc zapiszcie się od Newslettera, aby nie przegapić żadnej informacji.

Tagi
bitcoin bitcoin radio btc cyberpunk

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.