Cisza przed burzą? – Analiza rynków – 12 projektów!

Bitcoin wybił powyżej technicznego oporu zlokalizowanego w wysokości 28 500 dolarów, po czym po raz pierwszy od czerwca ub.r. znalazł się powyżej 30 tysięcy dolarów. Licząc od listopadowych dołków, czołowa kryptowaluta podrożała już o niemal 97 proc. Jeżeli zwyżka ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie oczekiwać moglibyśmy jej powrotu w rejon 32 000 dolarów. Istotny wpływ na kurs BTC może mieć jednak środowa publikacja raportu nt. inflacji CPI w USA. Ekonomiści są jednak niezwykle optymistycznie nastawieni i oczekują jej spadku w marcu aż o 0,8 p.proc. do 5,2 proc. z 6,0 proc. raportowanego w lutym. Gdyby finalny odczyt pokrył się z tymi szacunkami, Bitcoin mógłby wyraźnie zyskać.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, IOTA, KDA, HEX, CAKE, ANKR, RVN, STX, MATIC, DOT, CHZ

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
Ankr btc CAKE CHZ dot ETH hex IOTA kda krypto raport
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.