za

Changpeng Zhao wskazuje jeden czynnik, który doprowadzi do kolejnej hossy na rynku kryptowalut

Konferencja Kryptoraport

Dyrektor generalny Binance, czyli największej na świecie giełdy kryptowalut – Changpeng Zhao – wskazuje na jedną konkretną rzecz, która będzie stanowić katalizator, dzięki któremu na rynek cyfrowych aktywów powróci hossa.

CZ mówi o czynniku, który zakończy bessę

Na blogu giełdy kryptowalut Binance pojawił się specjalny list, którego autorem jest dyrektor generalny firmy, Changpeng Zhao. Pisze w nim o swoim przekonaniu w to, że unikalne innowacje, które pojawiają się w sektorze Web3, doprowadzą do kolejnej hossy na rynku cyfrowych monet.

Co więcej, Zhao twierdzi, że jego firma powinna skupiać się obecnie na ochronie klientów oraz znalezieniu nowych rozwiązań na włączenie funkcji Web3, takich jak niewymienne tokeny (NFT) oraz finansowanie rynku gamingowego (GameFi), do ich codziennego użytku.

Teraz niezwykle ważne jest, aby ekosystem skupiał się przede wszystkim na ochronie użytkowników, ale także na innowacjach i budowaniu w celu głębszego wprowadzenia kryptografii i Web3 w codzienne życie ludzi.

– pisze CZ w opublikowanym liście.

Binance powołuje Globalną Radę Doradczą ds. politycznych oraz regulacji

CEO Binance jest pewien, że infrastruktura oraz narzędzia potrzebne do obsługi przetwarzania danych będą stale się rozrastać. Dodatkowo, CZ zapowiada, że ”będziemy świadkami ewolucji własności Web3”, a do tego nastąpi wzrost liczby portfeli bez nadzoru, które będą posiadać multiblockchainowe funkcje.

Miliarder nie wątpi w to, że kolejna hossa będzie miała swoje podłoże we wprowadzonych innowacyjnych rozwiązaniach, które przysłużą się do wykorzystania wspomnianych produktów. Jego zdaniem zapewnią one maksymalne użycie technologii Web3, co przełoży się na zwiększenie adopcji kryptowalut oraz technologii blockchain.

Kiedy powrót hossy?

W opublikowanym liście Changeng Zhao napisał, że zespół jego giełdy oczekuje, iż kluczowe zmiany, jakie nastąpią w przestrzeni Web3, będą katalizatorem dla kryptowalutowej branży w ciągu następnego roku lub dwóch. Zwraca również uwagę na to, że określenie kiedy byki powrócą na rynek, nie jest jednak takie proste. Jednakże jego zdaniem to nie jest tak naprawdę ważne, kiedy nastąpi kolejna hossa.

Może się to wydarzyć w przyszłym roku lub za rok. Dokładny czas jest niemożliwy do ustalenia (a także całkiem nieistotny), więc Binance będzie nadal koncentrować się na tym, co jest zależne od nas samych

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności