chainlink

Chainlink (LINK) najlepszym projektem DeFi wg. CoinMarketCap

Wiadomości

ChainLink (LINK) znajduje się obecnie w czołówce projektów DeFi, w nowej sekcji rankingu serwisu Coinmarketcap. Zgodnie z rankingiem DeFi, zaraz za ChainLinkiem, na kolejnych pozycjach, znajdują się odpowiednio Maker (MKR), Compound (COMP) i Aave (LEND).

Nowy ranking DeFi po przejęciu Coinmarketcapu przez Binance

Aby przejść do nowego rankingu DeFi, wystarczy najechać kursorem na pierwszą pozycję menu, znajdującą się w lewym górnym rogu. Kolejną opcją, która z pewnościom rzuci Ci się w oczy jest oddzielenie deratywów od innych kategorii.

Zmiany te są częścią nieustannych wysiłków mających na celu rozwój Coinmarketcapu, po przejęciu strony przez giełdę Binancea. Podczas ogłoszenia przejęcia na początku kwietnia, CZ wyjaśnił, że oba zespoły będą pracować na rzecz rozwoju branży kryptowalut.

“Nasza wspólna wizja zostanie wzmocniona przez to przejęcie w celu dalszego rozwoju i wprowadzenia przejrzystości w branży. Umożliwi nam to wzajemne wykorzystywanie swoich mocnych stron i wspólne działanie w charakterze dostawców infrastruktury dla branży kryptowalut”.

ChainLink będzie kryptowalutową rewolucją

Znalezienie się ChainLink w czołówce projektów DeFi nie jest zaskoczeniem, ponieważ platforma dostarcza szereg narzędzi, które zapewniają bardzo potrzebne dane dla inteligentnych kontraktów, na których opiera się LINK. Efektywność i znaczenie technologii łańcuchów bloków ChainLink, zostało już wcześniej podkreślone przez zespół z Cane Island, który stwierdził że ChainLink będzie w przyszłości większy niż bitcoin. Teraz takie stwierdzenie zostało powtórzone przez zespół z Weiss Ratings w poniższym oświadczeniu:

Jeżeli interesuje cię projekt ChainLink (LINK) zapraszamy do przeczytania naszego opracowania z serii “Kryptowaluty na 2020”. Znajdziesz w nim wiele cennych informacji dotyczących historii, zespołu, specyfikacji, a także wiele innych ciekawostek dotyczących tej kryptowaluty.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
Binance Chainlink CoinMarketCap DeFi LINK

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.