debata gancarz-graf

Cezary Graf vs. Kamil Gancarz: kto ma rację? Czy warto już sprzedać bitcoina?

Kurs Bitcoin

Cezary Graf to znany doradca majątkowy. Od dawna namawiał do inwestowania w kryptowaluty. W tym roku jego entuzjazm opadł. Od kilku miesięcy podkreśla, że warto już sprzedać bitcoiny i inne cyfrowe aktywa. Z jego opinią nie zgadza się Kamil Gancarz. Pomiędzy dwoma panami doszło do krótkiej, ale ciekawej wymiany opinii.

Cezary Graf: czas sprzedaży BTC

Graf napisał ostatnio, że warto już sprzedawać kryptowaluty. Cena za 1 BTC na poziomie 60 000 USD jest w jego odczuciu bardzo atrakcyjna:

Przedział $35 000- $60 000 jest atrakcyjnym przedziałem do realizacji zysków. Obecnie mamy górny jego zakres.

Szybko okazało się jednak, że nie wszyscy się z nim zgadzają. Na jego post odpowiedział m.in. ekspert z rynku kryptowalut Kamil Gancarz:

Przedział między US$ 100 000 – 315 000 jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny do realizacji zysków. Nie nadeszła jeszcze ostatnia wykładnicza fala hossy. Zdecydowanie trzeba potrafić wyjść pieniędzmi. Zwykle nie publikuje nic na Twitterze tutaj nie mogłem się powstrzymać.

Tweet Gancarza wyraźnie poirytował Grafa. Ten odpowiedział kolejnym postem, na który jego “rozmówca” także szybko zareagował:

Jak widać, Graf nadal uważa, że bitcoin swoją hossę już raczej zakończył. W odpowiedzi Gancarz poprosił go o “pokazanie modelu na to, że są teraz szczyty”.

Pan Cezary uważa, że dziś warto już kupować dolary, złoto czy chińskie akcje.

Dodał też, że wkrótce może nastąpić koniec rynku kryptowalut:

CRYPTO ZOSTANIE ZGASZONE

REALIZUJCIE ZYSKI

JAKIE SĄ ARGUMENTY PRZYCIWKO RELIZACJI ZYSKÓW?

Kto ma rację?

Który z panów ma rację? Możliwe, że obaj więcej danych przedstawią na debacie, która ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

Dziś 1 BTC kosztuje już ponad 60 000 USD (dokładnie 60 800 USD, czyli aż ok. 10 proc. więcej niż 7 dni temu).

cezary graf

Aktualny kurs bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Zdjęcie: Youtube

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin bitcoin kurs cena btc cezary graf kamil rafał gancarz
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.