Cameron Winklevoss: ETH jest niedowartościowane

Ethereum Wiadomości

Współzałożyciel giełdy Gemini, Cameron Winklevoss, twierdzi, że wartość Ethereum nie znajduje odzwierciedlenia w kapitalizacji rynkowej projektu. Dodał, że dynamicznie rozwijający […]

Współzałożyciel giełdy Gemini, Cameron Winklevoss, twierdzi, że wartość Ethereum nie znajduje odzwierciedlenia w kapitalizacji rynkowej projektu. Dodał, że dynamicznie rozwijający się sektor zdecentralizowanych finansów (DeFi) jest wciąż w powijakach.

Cameron Winklevoss porównuje Ethereum do Windowsa

W wywiadzie dla Layah Heilpern, Winkelvoss porównał Ethereum do systemu operacyjnego, takiego jak iOS lub Windows. W tym kontekście jego zdaniem ETH jest dziś niedoszacowane. Powiedział, że trudno jest łatwo ocenić tak kreatywny i nowoczesny projekt, jakim jest Ethereum. Jego zdaniem w ciągu ostatnich 3 lat wykonano masę pracy, która wzmocniła platformę i jej kryptowalutę.

Uważa, że gdy dziś „patrzysz na Ethereum (…), wydaje się, że jest to jako całość naprawdę niedoceniane w miejscu, w którym się znajduje. Bitcoin jest prawie dwa razy wyżej od rekordowego poziomu [ceny] sprzed trzech lat, więc uważamy, że jest tam dużo wartości i kochamy nieskończone możliwości i charakter tego”.

DeFi

Patrząc na rynek DeFi, Cameron potwierdził, że on i jego brat bliźniak Tyler w pełni popierają rodzącą się przestrzeń. Według nich moda na DeFi dopiero się zaczyna.

Jesteśmy zdecydowanie pro DeFi. Zaprezentowaliśmy dziesiątki tokenów DeFi na Gemini, naprawdę bardzo wspieramy to wszystko. To dopiero początek, prawda, i jest to w pewnym sensie proces budowania (…), łączenia się w całość i przebudowy scentralizowanego finansowania – dodał. – Istnieje ryzyko. To nie jest najbardziej przyjazne dla użytkownika doświadczenie. Zdecydowanie istnieje ryzyko. Niektóre projekty zakończą się spektakularnym fiaskiem, a inne będą niezwykle udane – prognozował.

W przeciwieństwie do opinii wielu maksymalistów Bitcoina, Winklevoss uważa, że ​​DeFi nie musi jako idea konkurować z BTC. Jego zdaniem takie projekty służą różnym celom w sektorze kryptowalut.

– Myślę, że to, co się dzieje, to fundamentalny początek, który jest naprawdę niesamowity i nie konkuruje to z Bitcoinem. To jedna z wielkich rzeczy i niestety, widzisz, ludzie stają się jednak maksymalistami i uznają postawę „tylko Bitcoin”, „tylko Ethereum” lub „tylko jakikolwiek token” – powiedział. – Najlepsze na świecie gimnastyczki wyglądają zupełnie inaczej niż najlepsi kulturyści świata. Obie grupy są fenomenalne w tym, co robią, ale gimnastyczka nie byłaby świetnym kulturystą i na odwrót… Robią różne rzeczy i tak samo jest miejsce na kilka niesamowitych projektów  – dodał.

Tagi
bracia Winklevoss cena ethereum ETH

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.