za
btc vs eth

BTC vs ETH – Bitcoin Radio

robinhood aplikacja rejestracja

Witajcie, kryptowaluciarze! Oto najnowszy epizod Bitcoin Radio Podcast, który zabierze Was w najgorętsze zakamarki świata kryptowalut. Dziś przygotowaliśmy dla Was prawdziwe hity z rynku, które z pewnością wstrząsną Waszymi przekonaniami. Zapnijcie pasy, bo ruszamy w emocjonującą podróż po najnowszych wydarzeniach kryptowalutowych!

1. ETF’y na BTC Zatwierdzone, Ale Co z Kursem Bitcoina?

ETF’y na Bitcoinie zostały zatwierdzone przez SEC! Jednak, co ciekawe, cena Bitcoina nie zaczęła gwałtownie rosnąć. W naszym najnowszym odcinku rozważymy, dlaczego tak może być i jakie są perspektywy dla inwestorów.

2. Ethereum Wzrasta po Ogłoszeniu ETF’ów na BTC przez SEC

Po ogłoszeniu informacji o zatwierdzeniu ETF’ów na BTC przez SEC, kurs Ethereum zaczął dynamicznie rosnąć. Jak to możliwe? Czy istnieje jakaś ukryta zależność między Bitcoinem a Ethereum? Odpowiedzi znajdziecie tylko u nas!

3. Chaos na Rynku po Ataku Hakera na Konto SEC na Twitterze

Zanim SEC ogłosiło swoją decyzję ws. ETF’ów, doszło do szokującego ataku hakerskiego na oficjalne konto SEC na Twitterze! Haker przejął kontrolę i opublikował fałszywą informację o pozytywnej decyzji SEC, wprowadzając chaos na rynku. Co więcej, dowiemy się, dlaczego konto SEC na X (ex-Twitter) nie było zabezpieczone przez dwuetapową weryfikację.

4. Kiyosaki W Akcji: Nowe Odsłony Jego Opinii o Kryptowalutach

Robert Kiyosaki, autor bestsellerowej książki Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec, znów próbuje przekonać ludzi do swoich opinii na temat kryptowalut. Co tym razem ma do powiedzenia? Czy jego rady są warte uwagi? Poznajcie najnowsze wypowiedzi Kiyosakiego i oceńcie sami!

Czy Słuchacie Bitcoin Radio?

Jeśli jeszcze nie jesteście z nami, to właśnie teraz jest ten moment! Bitcoin Radio Podcast to nie tylko informacje, to podróż po fascynującym świecie kryptowalut w lekkim i humorystycznym stylu. Słuchajcie, uczcie się, bawcie się razem z nami! Najnowszy odcinek czeka na Was!

Gotowi na ekscytującą dawkę wiedzy i rozrywki? Włączcie Bitcoin Radio Podcast już teraz! 🎙️🚀

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności