za
bitcoin radio

BTC gotowy do ataku na $100 000! – Bitcoin Radio #33

robinhood aplikacja rejestracja

To jeden z tych wyczekiwanych odcinków, w którym powraca Kącik Wróżenia z Fusów. Mam nadzieję, że stęskniliście sięza tą formułą, ponieważ ja bardzo! W tym epizodzie Bitcoin Radio padają bardzo odważne tezy na temat Bitcoia i tego ile będzie wart w przyszłości.

Bitcoin Radio poleca

W dzisiejszej rozpisce dużo jest tematów związanych z danymi i badaniami. Przede wszystkim przyjrzymy się temu, w jaki sposób na rynku zachowują się górnicy i inwestorzy długoterminowi. Jak się okazuje, Ci pierwsi w lutym raczej wolą akumulować aktywa niż realizować zyski. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy byczo nastawiają się na najbliższą przyszłość BTC.

W związku z byczą przyszłością króla kryptowaluty, musimy też wspomnieć o prognozowanych przez “ważne osobistości” wzrostach cen. W Kąciku Wróżenia z Fusów powitamy dziś Mike’a Novogratza oraz popularnego, anonimowego twórcę – PlanB. Ten drugi uważa, że Bitcoin do września osiągnie cenę $100 000. Oznacza to, żę w ciągu pół roku BTC urośnie o jeszcze 100%. To świetna informacja dla tych, którzy dopiero niedawno weszli do zdecentralizowanego świata kryptowalut. Novogratz stawia odważniejszą tezę. Jego zdaniem BTC zmierza w kierunku $500 000. Ta perspektywa jednak wydaje się być nieco bardziej odległa.

Interesujące sygnały dobiegają do nas z USA. Komisarz SEC powiedziała w jednym z wywiadów, że Bitcoin potrzebuje jasnych regulacji. Jest to o tyle ciekawe, że w tym samym czasie Andrew Yang, kandydat na burmistrza Nowego Jorku z ramienia USA zapowiada walkę z ograniczeniami kryptowalutowymi. Ciekawe, w którą stronę pójdzie administracja USA w stosunku do kryptowalut.

To oraz znacznie więcej w kolejnym odcinku Bitcoin Radio!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności