Bitcoin bije rekordy przez Teslę i Muska – Bitcoin Radio #32

Bitcoin Radio Podcast bitcoin radio

Stało się! Bitcoin osiąga kolejne, astronomiczne ATH w swojej karierze. Wszystko za sprawą byczej informacji o tym, że Tesla zakupiła […]

bitbay zonda

Stało się! Bitcoin osiąga kolejne, astronomiczne ATH w swojej karierze. Wszystko za sprawą byczej informacji o tym, że Tesla zakupiła BTC o wartości 1,5 miliarda dolarów. W dzisiejszym Bitcoin Radio przyjrzymy się aktualnej sytuacji rynkowej w tym byczym tygodniu!

Open in Spotify

Bitcoin Radio nadaje

W tym odcinku przejdziemy krótko przez historię ostatnich dwóch tygodni, kiedy to rynek kryptowalut za sprawą r/walstreetbets i Elona Muska zaczął płatać figle. Zaczęło się od niewinnego pompowania GameStopu, a skończyło na kupieniu przez Teslę BTC za 1,5 miliarda dolarów.

Poza tym dociera do nas masa informacji rynkowych. Przede wszystkim CME wreszcie uruchomiło Futures na Bitcoinie. Podobnie jak w przypadku BTC cztery lata temu, tak i teraz informacja o planowanym uruchomieniu kontraktów terminowych w grudniu wpynęła pozytywnie na cenę ETH. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne szczyty.

To jednak nie wszystki, jeśli chodzi o Ethereum. Okazuje się, że ostani czas to okres gwałtownych wzrostów liczby ransakcji, a także kosztów ich przetworzenia. Sieć ETH staje sięcoraz droższa, jednak eksperci przekonują, że tak naprawdę może to jedynie pomóc byczemu trendowi rozwinąć skrzydła. Oczywiście… jeśli byki mogą rozwijać skrzydła.

Wasze komentarze

Końcówka Bitcoin Radio poświęcona jest Waszym komentarzom, które znalazłem pod odcinkiem podcastu na kanale KryptoRaport. Będzie to chyba nowa, mała tradycja. Jeśli chcecie zabłysnąć w eterze polskiego podcastu o kryptowalutach, pamiętajcie,żeby koniecznie zostawić komentarz!

Tagi
bitcoin radio Elon Musk Tesla

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.