Wiadomości

BitFlyer wchodzi we współpracę z Brave, aby stworzyć nowy portfel

BitFlyer, największa giełda kryptowalutowa w Japonii pod względem wolumenu, ogłosiła partnerstwo z firmą Brave, stojącą za przeglądarką internetową, chroniącą prywatność […]

Data publikacji: 9 lipca 2020

bitbay

BitFlyer, największa giełda kryptowalutowa w Japonii pod względem wolumenu, ogłosiła partnerstwo z firmą Brave, stojącą za przeglądarką internetową, chroniącą prywatność użytkownika.

Zgodnie z zapowiedzią, BitFlyer i Brave będą rozwijać „portfel kryptowalut dla użytkowników przeglądarki Brave”.

Póki co nie udostępniono dalszych szczegółów na temat nowego krypto portfela. Japońscy użytkownicy przeglądarki Brave, są nagradzani punktami BAP (Basic Attention Token Points), ze względu na regulacje, które uniemożliwiają im zdobycie tokenów BAT lub wymianę swoich punktów za fiaty na giełdach.

Ogłoszenie to, może napędzić spekulacje, że nowy portfel utoruje drogę japońskim użytkownikom do zarabiania BAT, zamiast BAP, lub pozwoli i na ich konwersję.

„W tym momencie używamy 'punktów' do nagradzania użytkowników, ale są pewne ograniczenia. [Poprzez partnerstwo] myślimy, że może powstać wyjście z sytuacji”.

– powiedział rzecznik Brave.

BitFlyer wyjaśnił, że dalsze szczegóły dotyczące portfela, zostaną ujawnione podczas wydarzenia, które odbędzie się 30 lipca, w Tokio. Podczas eventu pojawi się Brendan Eich, założyciel firmy, a samo wydarzenie będzie skierowane głównie do reklamodawców.

Rosnąca popularność przeglądarki Brave w Japonii

Przeglądarka Brave staje się coraz bardziej popularna w Japonii. W zeszłym miesiącu nawiązała współpracę z koreańską grupą popową „BTS” i Rush Gaming – japońskim zespołem e-sportowym, aby opracować przeglądarki wyłącznie dla japońskich użytkowników.

W przypadku Rush Gaming, użytkownicy limitowanej przeglądarki, mogą zarabiać BAP oglądając reklamy. BAP może być używany do wspierania e-sportowego zespołu.

Niedawno kilka japońskich giełd kryptowalutowych, w tym BitFlyer, ogłosiło wsparcie dla tokena BAT.

Powstrzymując się od wyjaśnień, jakie możliwości będzie dawał nowy portfel, giełda BitFlyer oświadczyła:

„Brave jest przeglądarką podłączoną do BAT, a przeglądanie jest codzienną czynnością. Będzie to dla użytkowników nowa okazja do używania i zarabiania kryptowalut i postrzegamy to jako nowy model pokazujący potencjał krypto […] Poprzez partnerstwo z Brave, chcemy, aby ludzie bardziej zaznajomili się z kryptowalutami”.

BitFlyer i Brave planują również uruchomienie wspólnej kampanii marketingowej „w celu zwiększenia rozpoznawalności kryptowalut i technologii blockchain wśród naszych klientów”.

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion