za
Analiza techniczna

Bitcoin znów powyżej 20k USD! Czy to koniec spadków? Analiza: ETH, REEF, WOO, ZIL, ONE, FTM i inne

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Bitcoin wraca powyżej 20 tysięcy dolarów. wciąż utrzymuje się on jednak w trendzie horyzontalnym między wsparciem w wysokości 18 500 USD, a oporem w rejonie 20 650 USD, co sprawia, że wtorkowa zwyżka nie powinna być odbierana jako sygnał zmiany nastawienia rynku. Nie przyczyniła się ona bowiem do pokonania żadnego technicznego oporu. Wciąż wysoce prawdopodobne wydaje się więc, że rynek może w najbliższym czasie po raz kolejny odbić od oporu w rejonie 20 650 USD i zaliczyć ponowny spadek w kierunku 18 500 USD.

W dzisiejszej analizie: BTC, ETH, REEF, WOO, ZIL, ONE, FTM, SHIB, AAVE, ADA, UNI, ALGO

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności