za
bitcoin radio podcast

Bitcoin Wstaje z letargu – Bitcoin Radio #15

robinhood aplikacja rejestracja

Kojarzycie ten stan, kiedy po bardzo długim okresie nicnierobienia, nagle w Waszym życiu pojawia się pewna dynamika? Właśnia tak teraz czuje się król kryptowalut, który w ostatnim czasie znowu przysypiał. 

Trudne poranki

Bitcoin po raz pirwszy od dłuższego czasu przekroczył granicę $11 000. Dzięki temu osólne nastroje na rynku kryptowalut wydająsiębyćnieco bardziej pozytywne. Miejmy nadzieję, że już niedługo dane nam będzie oglądać liczby zdecydowanie wyższe niż te.

Jeśli zawsze marzyliście o własnej destylarni, teraz posiadanie takowej będzie możliwe. W 2023 roku otworzy się pierwsza destylarnia whisky, która swoje akcje stokenizuje. Oznacza to, że poprzez nabycie akcji tej spółki będziemy udziałowcami produkcji whisky! Brzmi całkiem ciekawie, pochylmy sie nad tym tematem bardziej.

Pamiętacie scam OneCoin? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Was wieść o tym, że niedługo ruszajązdjęcia do filu opowiadającego historię tego największego kryptowalutowego przekrętu. W roli głównej – Kate Winslet.

Na naszym polskim poletku warto także zastanowić się nad innymi histoirami upadków. Już ponad rok upłynął od zniknięcia giełdy Bitmarket. Tysiące użytkowników straciło wtedy środki o wartości szacowanej na 100 milionów złotych. Po roku od tych wydarzeń nadal nie wiemy, co tak naprawdę spowodowało zamknięcie giełdy 8 lipca 2019 roku.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności