Dlaczego Bitcoin to dobry prezent na święta Bożego Narodzenia?

2018-12-17 Bitcoin

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. Jest to czas, kiedy większość osób zastanawia się nad prezentami dla swoich bliskich. […]

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. Jest to czas, kiedy większość osób zastanawia się nad prezentami dla swoich bliskich. Zakupowe szaleństwo trwa w najlepsze, jednak warto, aby nasze wybory były przemyślane i przyniosły obdarowywanym jak największe korzyści. Może więc zamiast wydawać pieniądze na kolejne niepotrzebne rzeczy, warto spojrzeć na tę sprawę z innej perspektywy i tym razem postawić na coś bardziej praktycznego.

Jednym z prezentów, który może okazać się dobrym wyborem jest Bitcoin. Ktoś, kto otrzyma go w prezencie, ma możliwość wyboru i już przez sam ten fakt, taki upominek jest czymś wartościowym. Bitcoina można bardzo szybko sprzedać za złotówki (np. na platformie Bitcan.pl) i wybrać się na zakupy. Ponadto, wciąż powiększa się liczba sklepów akceptujących BTC jako metodę płatności, więc wymiana nie jest wcale konieczna.

Bitcoin może być dobrym pomysłem na prezent

Oczywiście, osoby, które myślą w bardziej perspektywiczny sposób i zdają sobie sprawę z potencjału kryptowalut, mogą taki prezent zachować na dłużej. 2019 rok będzie pełen istotnych wydarzeń, które mogą pozytywnie wpłynąć na rynek, ale podejście długoterminowe może przynieść znacznie większe korzyści. Pamiętajmy, że w pierwszej połowie 2020 roku odbędzie się halving Bitcoina. Wraz ze zmniejszeniem nagrody za blok, może wzrosnąć cena BTC, co pokazały już 2 analogiczne sytuacje z 2012 i 2016 roku. Jeśli ktoś zdecydował się zakupić BTC w okolicy 20 000 USD (czyli na ATH, które miało miejsce dokładnie rok temu), czy nawet 6500 USD, które widzieliśmy kilka tygodni temu, to tym bardziej warto rozważyć to przy obecnej cenie.

Do Wigilii został już tylko tydzień. Dlatego to jest dobry czas na to, aby zastanowić się nad prezentami, które przyniosą naszym bliskim największą wartość. Jeśli zdecydujesz się obdarować rodzinę i przyjaciół Bitcoinami, to nie dość, że mogą one wzrosnąć na wartości, to jeszcze taki upominek zaoszczędzi Twój czas, który poświęciłbyś na chodzenie po sklepach.

Czy wiesz, że gdybyś otrzymał Bitcoiny o wartości 100 zł na święta Bożego Narodzenia w 2011 roku i trzymał je do dziś, to obecnie byłyby warte ok. 170 000 złotych?

Jeśli szukasz szybkiego, prostego i bezpiecznego sposobu zakupu Bitcoina, polecamy platformę Bitcan.pl. Możesz w tym celu skorzystać np. z umieszczonego na górze naszego portalu kalkulatora. Po zakupie Bitcoinów, możesz je wręczyć na wiele sposobów. Może być to np. dostęp do portfela na świątecznej kartce.

Pamiętajmy, że w tych szczególnych dniach najważniejsza jest dobra, rodzinna atmosfera, a prezent, niezależnie od wyboru, należy traktować jako miły dodatek. Życzymy wszystkim czytelnikom odpoczynku od codziennych wyzwań, jak największych wzrostów cyfrowych aktywów i aby 2019 rok był czasem wzrostów na rynku kryptowalut.

 

Tagi
bitcoin bitcoin boże narodzenie bitcoin na prezent bitcoin prezent bitcoin święta btc na prezent btc prezent

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.