za

Bitcoin nadal na ścieżce spadków! – Analiza rynków – 12 projektów!

Binance Launchpool

Dezinflacja w USA postępuje. Mimo jej wyraźnego wyhamowania w kwietniu br., oczekuje się, że dynamika wzrostu cen wyraźnie spadnie w kolejnych dwóch miesiącach, przyczyniając się do wzrostu oczekiwań na rozpoczęcie cyklu obniżek stóp proc. przez Fed. To z kolei mogłoby przyczynić się do wzrostu notowań kryptowalut. Wiele wskazuje jednak na to, iż na to wzrostowe odbicie będziemy musili jeszcze trochę poczekać. Coraz więcej przemawia bowiem za tym, ze Bitcoin powróci w najbliższym czasie w rejon 25 tysięcy dolarów.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, SUSHI, DOGE, AVAX, ZIL, JASMY, CAKE, MAGIC, BNB, XMR, XLM

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności