Prezes funduszu Morgan Creek sprzedaje swoje Lamborghini za Bitcoiny

Bitcoin

Założyciel funduszu Morgan Creek Capital Management, Jason A. Williams wystawił swoje Lamborghini Huracan na sprzedaż za Bitcoiny. Ze względu na […]

Założyciel funduszu Morgan Creek Capital Management, Jason A. Williams wystawił swoje Lamborghini Huracan na sprzedaż za Bitcoiny.

Ze względu na aktualnie niską cenę Bitcoina, założyciel funduszu Morgan Creek Capital Management, Jason A. Williams, zdecydował się wystawić swoje Lamborghini na sprzedaż za BTC.

Kiedy kurs Bitcoina i innych kryptowalut szedł w górę, w internecie rozpowszechniło się hasło „kiedy lambo” (ang. „when lambo”). Teraz, kiedy kurs BTC spadł o około 80% w porównaniu do ATH z grudnia 2017, wielu inwestorów decyduje się na dokupienie cyfrowych aktywów.

„Zamierzam zrobić coś, czego nigdy nie zrobiono w krypto. Mam zamiar sprzedać moje Lamborghini i kupić Bitcoiny. Oferty w BTC akceptowane.”

Williams nie tylko przyjmuje BTC, ale na pytanie, czy jest w stanie wysłać samochód do Chile, odpowiedział:

„Za odpowiednią ilość BTC dostarczę auto osobiście.”

W 2018 roku, Lamborghini odnotowało siódmy rok wzrostów w sprzedaży. W 2017 roku producent luksusowych samochodów sprzedał w sumie 3815 samochodów. Wiele z nich kupiono za pomocą Bitcoina.

Rzecz jasna, niedźwiedzi rynek trwający od początku 2018 r. nie jest szczególnie korzystny dla takich zakupów. W zeszłym roku Bitcoin spadł z rekordowego poziomu około 20 000 USD do okolic 3000 USD, a aktualnie kurs oscyluje na granicy 4000 USD. Wielu ekspertów z branży twierdzi, że wiodąca kryptowaluta jest bliska swojej minimalnej wartości i niebawem zobaczymy odwrócenie trendu.

Jeśli to prawda, Jason Williams będzie bardzo zadowolony ze swojej decyzji sprzedaży Lamborgini za BTC. Jeden z użytkowników Twittera, w odpowiedzi na ogłoszenie napisał, że w ten sposób, przedsiębiorca będzie mógł kupić niebawem więcej supersamochodów.

W historii Bitcoina, widzieliśmy już wiele poważnych spadków cen na poziomie podobnym do aktualnego. Jak dotąd zawsze udało się wrócić na właściwe tory i osiągnąć nowy szczyt. Wszystko wskazuje na to, że tak samo będzie również tym razem.

Słowa kluczowe
bitcoin bitcoin lambo btc jason williams lambo lambo bitcoin lambo btc lamborghini lamborghini huracan morgan creek

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.