Bitcoin kontynuuje hossę

Kurs Bitcoin

Wygląda na to, że bitcoin wybrał kierunek, jakim zamierza podążać w najbliższych miesiącach. Dziś cena 1 BTC wynosi ok. 54 […]

Wygląda na to, że bitcoin wybrał kierunek, jakim zamierza podążać w najbliższych miesiącach. Dziś cena 1 BTC wynosi ok. 54 700 USD. Oznacza to skok ceny o 6,29 procent w ciągu jednej doby i ok. 25 procent w skali tygodnia.

Bitcoin przebił poziom 50 000 USD i kontynuuje hossę

Kurs bitcoina wyniósł teraz aż 54 700 USD. To o ponad 6 procent więcej niż wczoraj i 25 procent więcej niż 7 dni temu.

Równie dobrze radzą sobie czołowe altcoiny. Ether (ETH) kosztuje obecnie 3 538 USD – to z kolei 1,3 procent więcej niż 24h temu i ok. 16 procent więcej niż tydzień wcześniej.

Binance coin od 24 godzin jest na podobnym poziomie cenowym, ale zaliczył 14-procentowy skok kursu w skali 7 dni. 1 BNB kosztuje aktualnie 432 USD.

bitcoin hossa

Eksperci o cenie

PlanB zauważa, że zbliżamy się  ceny obecnego ATH bitcoina.

Inny znany analityk, Michael van de Poppe, sugeruje, że kolejne ATH bitcoina (ostatnie w tej hossie) wyniesie 275-325 000 USD. Potem, po pęknięciu bańki, cena BTC ma spaść do 60 000 USD.

Z kolei ETH „najprawdopodobniej wyląduje na poziomie 4000 USD w czasie następnej bessy”. Oznaczałoby to, że kupowanie ETH teraz jest nadal świetną decyzją inwestycyjną dla hodlerów.

Youtuber z rynku kryptowalut Piotr Ostapowicz sugeruje zaś, że zbliża się nowa fala altcoin season.

Ethereum, jako kluczowy alt, uderza w bardzo silne wsparcie, linię trendu oraz tworzy dywergencje. Poziom 0.065BTC (para ETHBTC). Inne altcoiny także tworzą podobne formacje

– zauważył na Twitterze.

Równie optymistycznie nastawiony do tego, co dzieje się na rynku kryptowalut, jest Phil Konieczny. Zauważa, że bitcoin może przebić ATH dosłownie na dniach. Zwraca też uwagę na to, że warto dziś ponownie kupować altcoiny.

Aktualny kurs bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin bitcoin hossa btc hossa kurs btc

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.