Kurs Bitcoin

Bitcoin będzie ostatecznie kosztował 5 mln USD – uważa znany analityk

Znany analityk z rynku kryptowalut właśnie przedstawił jedną z najbardziej optymistycznych prognoz dot. kursu Bitcoina w historii. Uważa, że największa […]

Data publikacji: 4 października 2020

bitbay

Znany analityk z rynku kryptowalut właśnie przedstawił jedną z najbardziej optymistycznych prognoz dot. kursu Bitcoina w historii. Uważa, że największa blockchainowa waluta może kosztować nawet 5 milionów USD.

Bitcoin po 5 mln USD

Analityk znany w branży jako Carl the Moon w nowym wywiadzie dla Coin Post powiedział, że BTC może kosztować ostatecznie 5 mln USD.

„Jeśli spojrzeć na podaż walut na świecie, jest ona obecnie wyceniana na 100 bilionów USD, Jeśli Bitcoin przejmie całą tę pulę płynności, tę pulę pieniędzy fiducjarnych, oznacza to, że Bitcoin może potencjalnie przejąć tę kapitalizację rynkową, co dałoby Bitcoinowi [cenę] około 5 milionów USD za 1 BTC”

– powiedział.

Carl mówi, że ​​obecny globalny krajobraz gospodarczy jest korzystny dla kryptowaluty:

„Myślę, że to oczywiste, że Bitcoin ostatecznie przekroczy 20 000 USD. Widzimy, jak banki centralne drukują walutę jak nigdy dotąd. A to, co widzimy, to historyczna kwota drukowania waluty, jest to dokładny scenariusz, dla którego powstał Bitcoin. Zasadniczo Bitcoin wygląda [pod względem fundamentów] wyjątkowo byczo, znacznie bardziej byczo niż na poziomie technicznym.”

Traderzy stracą pieniądze

bitcoin 5 mln usdNiestety do beczki miodu dolał sporo dziegciu. Uważa, że większość traderów, tych z tzw. „ulicy”, prawdopodobnie straci pieniądze, próbując zarobić na BTC.

„Myślę, że ludzie, którzy posiadają Bitcoiny, będą największymi zwycięzcami na świecie, ponieważ Bitcoin był najskuteczniejszym aktywem ostatniej dekady. Moim zdaniem nadal będzie to najlepiej działające aktywo tej dekady”

– wyjaśnił.

Jego zdaniem aktywni traderzy mogą zarobić więcej pieniędzy niż hodlerzy, jeśli aktywnie handlują i wiedzą, co robią. Tyle że ludzie, którzy nie mają doświadczenia w grze na giełdzie, zwykle tracą pieniądze podczas spekulacji.

„Około od 80 do 90 proc. ludzi, którzy handlują, z czasem tracą pieniądze”

– dodał.

W perspektywie krótkoterminowej analityk twierdzi, że Bitcoin musi po prostu przełamać opór na poziomie 14 000 USD, aby rozpocząć duży trend wzrostowy.

„Uważam, że Bitcoin znajduje się obecnie w fazie hossy, ale nie jestem pewien, czy rozpoczęliśmy już wielką hossę Bitcoina… Najważniejsze pytanie brzmi: czy Bitcoin będzie w stanie pokonać poprzednie maksima. W czerwcu – lipcu 2019 r. było tu około 14 000 USD. Myślę, że kiedy przekroczymy ten poziom, mogę z całą pewnością powiedzieć, że mamy gwarancję hossy”.

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion