BitBay dodaje nowe pary tokenów

Komunikat prasowy

Polska giełda BitBay nadal prężnie się rozwija. Teraz platforma pochwaliła się dodaniem u siebie 5 nowych tokenów. Wczoraj wieczorem BitBay […]

Polska giełda BitBay nadal prężnie się rozwija. Teraz platforma pochwaliła się dodaniem u siebie 5 nowych tokenów.

Wczoraj wieczorem BitBay ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że dodaje aż 5 nowych tokenów:

„5 nowych tokenów z prowizją maker 0% już na BitBay!

Od dzisiaj możecie tradować coinami z pierwszej setki CoinMarketCap: Maker (MKR), Pundi X Labs (NPXS), ChainLink (LINK), Sirin Labs (SRN) w parach z BTC oraz tokenem Algory (ALG) w parze z BTC i złotówkami.”

BitBay: nowe tokeny

Nowe tokeny z pewnością zainteresują inwestorów.

ALG jest wewnętrzną walutą serwisu Algory – platformy, która została stworzona, aby wspierać trading i pomagać w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych przy użyciu takich narzędzi jak skaner kryptowalut czy agregator newsów.

„Dla wszystkich użytkowników BitBay Algory Cryptoscanner ma 20% rabat z kodem: ALGBITBAY”

-dodaje w ogłoszeniu BitBay.

bitbayChainlink dostarcza zaś rozwiązanie kwestii połączenia inteligentnych kontraktów z realnym światem. Jest platformą bazują na ekosystemie Ethereum, która umożliwia łączenie się z zewnętrznymi źródłami informacji. Jej technologia może zostać użyta np. w kwestii umów o polisy ubezpieczeniowe czy usług związanych z rynkiem papierów wartościowych, a także systemów przetwarzania płatności.

O Sirin Labs mogliście już przeczytać na naszym portalu. Firma wyprodukowała jeden z pierwszych na świecie blockchainowych smartfonów. Finney – nazwany tak na cześć Hala Finney’a, współpracownika Satoshi’ego Nakamoto – to dziś jeden z najbezpieczniejszych telefonów na świecie.

„Wielowarstwowy pakiet cyberbezpieczeństwa oferowany przez Finney to bardzo bezpieczny telefon z opartym na uczeniu maszynowym systemem zapobiegania włamaniom (IPS), który chroni przed atakami sieciowymi (…)”

-reklamuje swój produkt firma. Sam token SRN stanowi walutę w sklepie z aplikacjami dla urządzenia.

NPXS wykorzystywany jest jako środek płatniczy w ekosystemie Pundi X, platformy płatniczej opartej na technologii blockchain, która daje sprzedawcom narzędzia do implementacji płatności w  kryptowalutach. Startup posiada w ofercie też fizyczne terminale płatnicze dla sklepów (XPOS), aplikację portfela mobilnego (XWallet) oraz kartę płatniczą (XPASS).

Z kolei Token MKR służy jako narzędzie do zarządzania oraz rekapitalizacji systemu na platformie Maker.

„Życzymy udanego tradingu z najniższą na rynku prowizją maker – całe 0%. Powodzenia!”

– zachęca BitBay.

Tagi
Algory bitbay BitBay nowe tokeny Chainlink giełda bitbay giełda kryptowalut bitbay MKR NPXS Pundi X Sirin Labs

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.