za
bitbay zbiórka

BitBay vs. koronawirus: giełda przedłuża zbiórkę na rzecz walki z epidemią

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

BitBay jest znany nie tylko z tego, że daje możliwość szybkiego i prostego zakupu na swojej platformie kryptowalut. Przedsiębiorstwo ma także drugą stronę, którą często pokazuje. BitBay jest bowiem świetnie znany z organizowania wielu zbiórek charytatywnych i przekazywania datków m. in. na domy dziecka, a w ostatnim czasie, w dobie globalnej epidemii COVID-19, także na wparcie służby zdrowia w walce z wirusem.

Ostatnia zbiórka na rzecz walki z koronawirusem została przedłużona do 8 kwietnia. Wsparcia możecie udzielać na tej stronie: https://bitbay.net/pl/finansowanie-spolecznosciowe/zbiorka-na-rzecz-wsparcia-sluzby-zdrowia-w-walce-z-koronawirusem

Na dzień pisania tego artykułu udało się zebrać już ponad 60 000 PLN! Dziękujemy wszystkim wspierającym 🙂

BitBay vs. koronawirus

Giełda ogłosiła właśnie, że wspomniana zbiórka potrwa jeszcze blisko tydzień:

“Miło nam poinformować, że trwająca od 19 marca zbiórka na rzecz Fundacji TVS zostaje przedłużona o tydzień i potrwa do 8 kwietnia. Już w tej chwili udało nam się przekroczyć kwotę 50 000 PLN, a tym samym początkowy cel zbiórki. Dziękujemy! Potrzeby są jednak znacznie większe dlatego kontynuujemy akcję.”

Firma zachęca do wzięcia udziału w jej inicjatywie:

:Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze do nas nie dołączyli a więcej informacji możecie znaleźć przechodząc na stronę zbiórki.”

Wesprzyj walkę z koronawirusem!

W komunikacie dodano, że celem BitBay’a jest też to, aby “każdy miał możliwość dołączenia do akcji, dlatego zdecydowaliśmy o uruchomieniu możliwości przesyłania środków w złotówkach.” To dobry ruch. W końcu obecny okres raczej sprzyja hodlowaniu BTC. Z kolei złotówki… Te z pewnością wydamy na szczytną akcję z większą ochotą.

Poniżej znajdziecie dane do wpłaty w PLN:

Numer rachunku bankowego: 91 1320 0019 1639 3802 2000 0003
Odbiorca: PAYMENT TECHNOLOGY SP. Z O.O.
Adres odbiorcy: Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia 81-451
Tytuł wpłaty: Fundacja TVS WALKA Z KORONAWIRUSEM

Partnerami zbiórki są: Payment Technology Sp. z o. o. oraz BitBay Pay i m.in. nasz portal.

Koronawirus – walka trwa, ale ją wygramy!

Wczoraj wieczorem podano informację o 134 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Wcześniej, po południu, poinformowano o 73 nowych zakażeniach, a rano – o 36. Zmarło kolejnych 10 osób. Od początku pandemii w Polsce potwierdzono 2554 przypadki zakażenia.

Warto jednak zaznaczyć, że w naszym kraju epidemia nie przebiega w tak dramatycznych okolicznościach, jak ma to miejsce np. we Włoszech. Jest więc realna szansa, że koronawirusa uda się nam pokonać do kilku tygodni. Więcej na temat prognoz dot. tego, kiedy “to wszystko się skończy” znajdziecie tutaj.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 668,45 USD3,62%
Ethereum logo
EthereumETH
3146,68 USD2,25%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD-0,05%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
578,54 USD0,57%
Solana logo
SolanaSOL
179,93 USD6,09%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD-0,12%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3145,77 USD2,24%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD2,94%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,51 USD2,70%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,64%