za
Binance scam

Binance zostało oficjalnie zarejestrowane w Polsce. Ważna informacja dla użytkowników

Konferencja Kryptoraport

Największa giełda kryptowalut na świecie – Binance – ogłosiła, że uruchamia swój oddział w Polsce. Binance sp. z o.o. uzyskało już wpis do rejestru działalności z zakresu wirtualnych walut i podlega polskim standardom regulacyjnym.

Binance oficjalnie zarejestrowane w Polsce

W dniu 18 stycznia otrzymaliśmy informację, że Binance uruchomiło swój oddział w naszym kraju. Binance sp. z o.o. to polski podmiot, którzy został oficjalnie zarejestrowany pod kątem prowadzenia działalności z zakresu walut wirtualnych. Co więcej, wpis ten oznacza również zapewnienie pełnej zgodności z krajowymi standardami regulacyjnymi.

Dodatkowo, giełda wzywa wszystkich użytkowników z Polski do zatwierdzenia nowego regulaminu, który został opublikowany przez Binance Poland sp. z o.o. w celu dalszego korzystania z usług platformy.

Tym samym dołączyliśmy do listy państw Unii Europejskiej, z których podmioty Binance otrzymały rejestrację jako dostawca świadczący usługi z zakresu kryptowalut. Inne państwa UE, które posiadają tego typu licencję, to Francja, Włochy, Litwa, Hiszpania, Cypr i Szwecja.

Katarzyna Wabik, która pełni funkcję Country Managera Binance w Polsce komentuje:
W pełni przestrzegamy polskich standardów regulacyjnych dla dostawców usług w zakresie walut wirtualnych. W szczególności, Binance Poland sp. z o.o. przyjęła polityki dotyczące ryzyka i przeciwdziałania praniu pieniędzy zgodne z wymogami polskiego prawa. Obecnie naszym głównym celem jest udana migracja użytkowników do polskiego podmiotu i rozwój lokalnych operacji. Koncentrujemy się na lokalnej rekrutacji i pozyskiwaniu talentów, aby wzmocnić naszą lokalną obecność, organizować więcej wydarzeń i zapewniać edukację wokół kryptowalut w Polsce.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności