Kurs Bitcoin

Benjamin Blunts analizuje kurs BTC: czeka nas skok ceny

Kurs kryptowalut nadal wzbudza wielkie emocje. Popularny trader na rynku cyfrowych walut i analityk, który korzysta w swoich analizach z […]

Data publikacji: 31 maja 2020

bitbay

Kurs kryptowalut nadal wzbudza wielkie emocje. Popularny trader na rynku cyfrowych walut i analityk, który korzysta w swoich analizach z teorii fal Elliota, Benjamin Blunts, mówi, że Bitcoin przygotowuje sobie obecnie grunt pod silny ruch w górę na wykresie. Ma to nastąpić w krótkim czasie.

Benjamin Blunts bada kurs BTC

Benjamin Blunts ma dziś 56 000 obserwującym na Twitterze. Jest zdania, że teraz BTC przygotowuje się do rajdu w okolice 12 000 USD.

„Kiedy BTC w końcu wyłamie się z tego zakresu, będzie wybuchowo, powiedziałbym, że [osiągniemy] 11 tys. w ciągu 3 tygodni i prawdopodobnie 12 tys. w ciągu miesiąca”.

– uważa.

 

Analityk – jak wielu na tym rynku – przewiduje kolejne ruchy ceny Bitcoina za pomocą teorii fal Elliotta. To podejście analizy technicznej sprowadza się do badania pewnych wzorców, które są zgodne z falami, które z kolei pokazują powtarzalne zachowanie uczestników rynku.

Uwaga na spadki!

Benjamin BluntsŻeby nie było jednak tak różowo, Benjamin Blunts ostrzega swoich followersów, aby uważali jednak na ostry ruch w dół, zanim Bitcoin uderzy w prognozowany cel. Bierze więc pod uwagę też fakt, że przed wzrostem ceny, może nastąpić też tzw. wyleszczenie, czyli przestraszenie mniej odpornych psychicznie i niedoświadczonych graczy tym, że BTC spadnie niżej.

Blunts wykorzystał wcześniej swój model analizy oparty na Falach Elliotta do prognozowania dna na rynku niedźwiedzi Bitcoina w 2018 r. Przekazał swoim obserwatorom jeszcze w czerwcu 2018 r., że Bitcoin osiągnie najniższy poziom na pułapie 3 200 USD. Prognozy okazały się trafne, gdyż BTC trafiło w cel dokładnie 15 grudnia.

Czy teraz podobnie jego prognozy okażą się trafne? Przekonamy się, jak z nich wynika, dość szybko.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

coinquista rejestracja na gieldzie

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion