za

Bankuj i wymieniaj krypto mobilnie ze SwissBorg + odbierz do 100 EUR bonusu za rejestrację

2020-07-11
Airdropy
1,5% dla maluszka

SwissBorg to platforma do zarządzania finansami wspierana przez ekosystem oparty o technologię blockchain. Głównym założeniem projektu jest przywrócenie kontroli nad majątkiem w ręce jego właścicieli.

SwissBorg zorganizował wyjątkową promocję, w której każdy nowy użytkownik może zyskać nawet do 100 EUR w krypto.

Opis platformy SwissBorg

SwissBorg została sfinansowany poprzez udaną zbiórkę ICO, podczas której zgromadzono aż 52 mln USD. Sam rozmiar zbiórki pokazuje zaufanie społeczności pokładane w projekcie.

Aktualnie w skład ekosystemu SwissBorg wchodzą 2 aplikacje mobilne:

Pierwsza z nich, jest niczym mobilny bank, do którego możemy wpłacać i wypłacać aż 17 walut fiducjarnych (w tym PLN). Dzięki współpracy z partnerami bankowymi należącymi do sieci Instant SEPA oraz Faster Payments, transfery bankowe mogą być finalizowane nawet w 5 minut.

Dodatkowo, rewolucyjne API łączy konto użytkownika z giełdami o największej płynności na świecie, tj. Binance, HitBTC czy Kraken, dostarczając praktycznie nieograniczonej płynności oraz najlepszych możliwych notowań przy kupnie/sprzedaży kryptowalut. Na ten moment, w aplikacji dostępnych jest 6 cyfrowych aktywów: Bitcoin, Ethereum, USD Coin, PAX Gold, Enjin oraz natywna waluta ekosystemu – SwissBorg (CHSB), wzbogacająca go o takie funkcjonalności jak m.in. 0% prowizja za handel BTC i CHSB oraz prawa głosowania w kwestiach rozwoju platformy.

Drugą aplikacją wchodzącą w skład ekosystemu jest gra społecznościowa, będąca idealnym rozwiązaniem dla osób, które jeszcze nie inwestowały w kryptowaluty. Dzięki niej możemy nauczyć się więcej o kryptowalutach, a nawet zarobić nieco BTC bez ryzykowania kapitałem własnym.

Promocja do 100 EUR za założenie konta

Aby skorzystać z promocji wystarczy tylko pobrać aplikację SwissBorg i złożyć depozyt o minimalnej wartości 50 EUR. Założenie konta zajęło naszej redakcji około 3 minuty. Do tego należy doliczyć czas oczekiwania na weryfikację, jednak w jej trakcie możemy zająć się czymkolwiek innym – gdy nasze konto zostanie już zweryfikowane, zostaniemy o tym powiadomieni.

Po tym jak już złożymy depozyt w wysokości 50 EUR, otrzymamy bon w aplikacji, który po aktywacji zmieni się losową ilość BTC o równowartości od 1 do nawet 100 EUR. Nie wiemy jaki bonus otrzymamy, może to być 1, 10, 50 a nawet 100 EUR. Podobnie nie wiadomo jak długo potrwa jeszcze promocja.

Jak odebrać swój bonus w SwissBorg – instrukcja krok po kroku

  1. Kliknij w link aktywacyjny do pobrania aplikacji na Adroida lub iOS: https://join.swissborg.com/r/konradD2SB
    UWAGA! Rejestrując się bez linku polecającego nie otrzymasz bonusu!
  2. Na stronie, do której zostaniesz przekierowany po kliknięciu w link, podaj swój numer telefonu i kliknij „Claim Your Free Bitcoin”.
  3. Pobierz aplikację, otwórz ją i kliknij „Get Started” by rozpocząć proces tworzenia konta.
  4. Wypełnij swoje podstawowe dane: imię i nazwisko, adres zamieszkania itp. Wypełnij także dane w ankiecie odnośnie Twojego doświadczenia z kryptowalutami itd.
  5. Ostatnim etapem rejestracji jest zweryfikowanie konta. Aplikacja pokieruje nas przez ten proces. Wystarczy zrobić zdjęcie dokumentu tożsamości, np. prawa jazdy oraz selfie.
  6. Ostatnim krokiem jest zrobienie depozytu o minimalnej wartości 50 EUR. Możemy wpłacić nasze kryptowaluty, np. BTC lub ETH, albo wykonać tradycyjny przelew bankowy. Istnieje także możliwość zasilenia konta przez aplikacje typu Revolut czy Bitwala.
  7. Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków, pojawi się powiadomienie o możliwości odebrania bonusu. Wystarczy w nie kliknąć i odebrać swój bonus od 1 do 100 EUR, z którym będziemy mogli zrobić co tylko zechcemy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności