za

Osoby, które brały udział w airdropie Civic mogą już odebrać swoje tokeny!

2020-05-14
Airdropy
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

W październiku pisaliśmy o airdropie Civic (CVC), w którym do zgarnięcia było od 500 do 25 000 tokenów CVC. Prace nad portfelem Civic zostały ukończone i wszystkie osoby, które wzięły udział w airdropie mogą teraz założyć na nim konto, oraz odebrać nagrody.

Portfel Civic

Nowy portfel kryptowalut od Civic jest szyfrowany podpisami multisig. W dodatku cyfrowe aktywa deponowane na portfelu są zabezpieczone przez fundusz gwarancyjny Coincover Cryptocurrency Protection Guarantee do kwoty 1 miliona USD, którego gwarantorem jest Lloyd’s of London – zrzeszenie indywidualnych ubezpieczycieli. To zabezpieczenie jest przyznawane automatycznie po utworzeniu swojego portfela.

Portfelu oprócz przechowywania cyfrowych monet, umożliwia proste przelewy do przyjaciół znajdujących się na liście kontaktów. Dzięki oprogramowaniu Civic, przy minimalnych opłatach przelejesz bitcoiny, natomiast USDC, ETH oraz CVC będziesz mógł transferować bez żadnych prowizji.

Według informacji dostarczonych przez Civic, ok. 125 000 osób zapisało się na białą listę, aby w pierwszej kolejności skorzystać z nowego portfela.

Co muszę zrobić aby odebrać moją nagrodę?

Kolejność przyznawania dostępu do aplikacji jest uzależniona od ilości poleconych osób. Jednak finalnie, wszyscy zapisani na białą listę otrzymają email aktywacyjny wraz z danymi logowania do portfela. Dlatego jeśli jeszcze nie otrzymałeś wiadomości, wystarczy, że na nią poczekasz.

Aby móc odebrać swoje tokeny, wystarczy pobrać portfel Civic na androida lub iOS i skutecznie przejść przez proces KYC w ciągu 90 dni od otrzymania wiadomości email z kodem aktywacyjnym. Oprócz tego, należy przeprowadzić 12 transakcji w ciągu 12 miesięcy (od 2 kwietnia 2020 do 3 kwietnia 2021), zanim tokeny z nagrody będą możliwe do wypłaty z portfela. Na szczęście nie będzie to trudne, biorąc pod uwagę bezprowizyjne przelewy z portfela Civic.

 

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności