za

Ari10 wspiera WOŚP. Wylicytuj koszulkę z NFT!

2023-01-25
CiekawostkiNFT
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) gra po raz 31. Do chóru “muzyków” dołączają eksperci z Ari10 (m.in. kantor Ari10 Exchange – dawny Bitcan). Wystawili na aukcję koszulkę z NFT.

Ari10 gra z WOŚP

Z okazji tegorocznego 31. finału WOŚP, mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą aukcję, na której znajdziecie unikatowy zestaw upominków od firmy Ari10 i społeczności!

– ogłosiła firma.

Co wchodzi w skład aukcji? Wyjątkowy zestaw startupowca!

1. Nowa koszulka wraz z jej cyfrowym odpowiednikiem w postaci unikalnego NFT (1 z 50 szt) w rozmiarze L. NFT to w tym przypadku nie tylko potwierdzenie własności koszulki, ale też:

  • możliwość użycia w wielu światach Metaverse jak np. Decentraland,
  • dostęp do elitarnej grupy największych inwestorów Ari10,
  • możliwość udziału w wielu konkursach dla zamkniętej grupy największych inwestorów Ari10 z pewnymi nagrodami przypisanymi do danego unikalnego NFT,
  • posiada wartość kolekcjonerską.

Pełny opis tego, jak stworzyć ten NFT znajdziesz w artykule, w tym miejscu.

W razie potrzeby Ari10 oferuje zwycięzcy aukcji wsparcie w wytłumaczeniu jak skorzystać z tego konkretnego NFT.

2. Do zestawu dochodzi bluza Ari10, rozmiar L, w kolorze granatowym o wysokiej gramaturze, sygnowana haftowanym firmowym logo “Ari10”, niedostępna na co dzień w sprzedaży. Bluza sprawdzi się świetnie do noszenia w pracy, w domu czy nawet na treningu.

3. Książka “Kryptowaluty” z podpisami autorów: Michała Grzybkowskiego i Szczepana Bentyna. Dzięki tej książce poznasz, czym dokładnie jest Bitcoin i rynek kryptowalut oraz co go może czekać w przyszłości, zapewniają organizatorzy aukcji.

4. Firmowe gadżety tj.: notes, kubek oraz kilka drobnych niespodzianek, które na pewno przypadną każdemu do gustu.

Nie przegap okazji wylicytowania tych wyjątkowych nagród i razem z nami Wesprzyj tegoroczne działania fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rzecz walki z sepsą. Licytuj już teraz!

– zachęca Ari10 Team.

Licytować pakiet możecie w tym miejscu.

Tegoroczny WOŚP

31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: “Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”

Dlaczego w tym roku chodzi o walkę z sepsą? Jak podaje WOŚP, “sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci”.

Sepsa jest przyczyną 20 proc. wszystkich zgonów. Według Światowej Organizacji Zdrowia, w 2017 roku sepsa wystąpiła u 49 milionów ludzi na świecie, a 11 milionów zmarło z jej powodu. Prawie połowa zachorowań dotyczyła dzieci (około 20 milionów), a w populacji do 5. roku życia sepsa była przyczyną 2,9 miliona zgonów.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności