za

W Poznaniu powstaje flagowy kantor Ari10

Binance Launchpool

Ari10 nieustannie się rozwija. Oferuje już nie tylko usługi związane z cyfrowym kantorem Ari10 Exchange, bramką płatniczą, ale buduje też sieć stacjonarnych kantorów. Nowy, w założeniu flagowy punkt powstaje teraz przy ul. Roosevelta 22, w prestiżowej i historycznej dzielnicy Poznania, na terenie, gdzie znajdowało się kino Bałtyk. Otwarcie jest zaplanowane na 18 lutego.

Punkt Ari10 w Poznaniu

Wybór miejsca na nowy punkt nie jest przypadkowy. Chodzi o zapewnienie nie tylko dobrej dostępności dla klientów, ale też reklamę dla całego rynku.

Jak dodaje w przesłanym nam komunikacie firma, „samo otwarcie 18 lutego jest rozpoczęciem drogi Kantoru Bałtyk do popularyzacji kryptowalut wśród lokalnej społeczności i wymiany wiedzy nt. blockchaina”. Ambicje Ari10 wykraczają nawet dalej – chodzi o stworzenie społeczności, mogącej spotykać się na cyklicznych wydarzeniach związanych z web3.0, NFT i kryptowalutami.

Budowa społeczności

W tej ostatniej kwestii dochodzimy do sedna pomysłu. Przy ponad 100 kantorach w całej Polsce Ari10 chce zwiększać standard usług świadczonych w takich miejscach. Flagowy kantor w Poznaniu ma być wzorem dla innych punktów. 

Celem jest stworzenie lokalnych centrów kryptowalut – miejsc, gdzie inwestor – zarówno początkujący, jak i ten z większym doświadczeniem – może przyjść i porozmawiać ze specjalistami nt. technologii blockchain, obecnej sytuacji rynkowej czy innych aspektów, które wpływają lub będą wkrótce wpływać na wycenę bitcoina oraz altcoinów.

Dla tych mniej zaawansowanych fanów BTC każdy kantor Ari10 jest też miejscem, w którym mogą otrzymać darmowe szkolenie dot. tego, jak w bezpieczny sposób przechowywać kryptowaluty czy jak założyć swój własny portfel na cyfrowe aktywa.

– Zarówno jako przedsiębiorcy, jak i zwykli inwestorzy zauważyliśmy, że wiele osób chciałoby zainwestować w bitcoina, ale z braku wiedzy często rezygnują już na samym starcie. Oczywiście rozumiemy obawy początkujących inwestorów. Dlatego oprócz budowania rozwiązań technologicznych, to edukacja staje się naszym priorytetem. Wiemy bowiem, że sporo ludzi odpuszcza kupno kryptowalut choćby dlatego, że nie wiedzą w jaki sposób je przechowywać – tłumaczy w rozmowie z nami Mateusz Kara, CEO Ari10. – Chcemy, aby nasze kantory były nie tylko miejscem handlu, ale też punktami, w których klienci zdobywają pomocne informacje nt. rynku kryptowalut. Stąd też jako firma Ari10 organizujemy szkolenia i dbamy o wiedzę naszych partnerów, którzy prowadzą tego typu miejsca – dodaje. 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub sprzedażą kryptowalut, wystarczy zadzwonić na numer telefonu: 662 585 998 (warto zapisać go sobie w telefonie!).

Blockchain i sztuka

Warto dodać, że część lokalu ma być przeznaczona dla lokalnej społeczności artystów. To efekt współpracy z MetaMixer. 

18 lutego, w dniu otwarcia kantoru Ari10, zaprezentowany zostanie też wernisaż pięciu artystów w 3 różnych formach:

  • tradycyjnej – rzeźba, obrazy, printy;
  • AR – skan QR ukaże nowy wymiar powieszonych prac;
  • digital Art/NFT – kolekcję NFT będzie można podziwiać na ekranie.

Prace będzie można oglądać na miejscu do końca marca.

Jak zapewnia nas Magda Judejko aka Mariolka, CEO MetaMixer, w tzw. Strefie Art organizowane będą kolejne wystawy i wernisaże oraz całe spektrum spotkań edukacyjnych i artystycznych. Planowana jest też gra miejska i wiele innych atrakcji.

Współpraca lokalnych środowisk artystycznych pozytywnie wpłynie też na cały wizerunek branży kryptowalut i blockchaina w Polsce. 

Jeśli jesteś artystą zainteresowanym współpracą, zapraszamy na stronę metamixer.pl. Znajdziecie tam też informacje o kolejnych wydarzeniach, które organizuje MetaMixer.

Widzimy się 18 lutego na otwarciu Kantoru Bałtyk i showroomu NFT!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
64 441,13 USD0,08%
Ethereum logo
EthereumETH
3518,88 USD0,37%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,03%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
592,46 USD1,06%
Solana logo
SolanaSOL
134,95 USD-0,67%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3518,61 USD0,39%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,00%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD0,18%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,63 USD6,12%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD0,05%