Ankieta: odpowiedz na pytania i zarób 10 zł w BTC lub LTC

Bitcoin

Kim jest typowy użytkownik kryptowalut w Polsce? Gdzie mieszka? Ile ma lat? Gdzie szuka wiedzy nt. Bitcoina? I ile działa […]

Kim jest typowy użytkownik kryptowalut w Polsce? Gdzie mieszka? Ile ma lat? Gdzie szuka wiedzy nt. Bitcoina? I ile działa już na rynku? Właśnie tego chcemy się dowiedzieć! „Prowadzimy proste anonimowe badanie skierowane do osób zainteresowanych kryptowalutami” – twierdzą autorzy ankiety, która ma pomóc odpowiedzieć na tego typu pytania. Organizatorzy przygotowali dla ankietowanych niespodzianki.

Ankieta

Co może zachęcić was do wzięcia udziału w ankiecie? Przede wszystkim pomożecie nam wszystkim, jak najlepiej poznać środowisko kryptowalut w Polsce. Do tego pierwsze 100 osób, które prześlą odpowiedzi na wszystkie pytania, w zamian za poświęcony czas, może odebrać równowartość 10 PLN w Bitcoinach lub Litecoinach.

Ankieta dostępna jest pod adresem:

https://forms.gle/jFAMrY8h49ZygCEPA

Zawiera 35 prostych pytań, na które można odpowiedzieć w 5 minut.

Zasady:

  • Musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania.
  • Możesz wziąć udział w badaniu tylko jeden raz.
  • Musisz podać adres w sieci Bitcoina (BTC) lub Litecoina (LTC) w polu na końcu ankiety.
  • Bitcoiny lub Litecoiny zostaną wypłacone pierwszym 100 osobom, które spełnią wszystkie zasady, nie później niż 30 czerwca 2021 roku.

Celem badania jest sprawdzenie, jaką rolę odgrywa ideologia i spekulacja w zainteresowaniu kryptowalutami, a także jakie znaczenie w kształtowaniu wizerunku kryptowalut mają popularne medialne stereotypy.

Organizatorem badania jest redakcja serwisu Cyfrowa Ekonomia (https://cyfrowaekonomia.pl). Partnerem badania jest portal Bitcoin.pl i serwis Comparic.pl. Wyniki badania będą publikowane od 14 lipca 2021 w formie artykułów w serwisie cyfrowaekonomia.pl oraz na bitcoin.pl i comparic.pl.

ankieta

Jak rynek kryptowalut zmienił się przez ostatnie 12 miesięcy?

Warto dodać, że rynek kryptowalut zmienił się przez ostatnie parę miesięcy. Dziś inwestują na nim duzi, instytucjonalni gracze, a nie tylko mniejsi inwestorzy. Do tego coraz częściej w Bitcoina wierzą starsze osoby, a nie tylko „młodzi, wykształceni z dużych miast”. Dlatego też regularne wykonywanie tego typu badań jest potrzebne, by lepiej rozumieć zachodzące zmiany.

Wyniki nowej ankiety mogą być o tyle ciekawe, że rynek kryptowalut bardzo mocno zmienił się przez ostatnie 12 miesięcy, kiedy to weszły na niego podmioty instytucjonalne.

Tagi
ankieta badanie bitcoin w polsce btc Polska

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.