Analiza Techniczna Bitcoina + BCH, LTC, ETH i XRP

Analiza techniczna Boerse Stuttgart

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs […]

bitbay zonda

Jak co wtorek mamy dla Was kolejną ekspercką analizę techniczną kryptowalut przygotowaną przez Wykresława z Coinquista Labs. Co czeka kurs Bitcoina, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin oraz XRP w najbliższym czasie? Poniżej znajdziesz analizę kursu BTC, zaś na oficjalnym blogu Coinquisty możesz zapoznać się z analizą pozostałych cyfrowych aktywów: ETH, BCH, LTC i XRP.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-28-04-2020/

Bitcoin szykuje się na skok?

Spoglądając na notowania najstarszej z walut wirtualnych zauważymy, że po niezwykle dynamicznych spadkach z drugiej połowy lutego br. i pierwszej połowy marca br., cena BTC odbiła się od technicznego wsparcia w okolicy 4200 USD i od 13 marca br. porusza się w spokojnej tendencji wzrostowej.

Porównując obecny ruch do poprzedniego dość łatwo dojść można do wniosku, że jest to jedynie swego rodzaju forma korekty wzrostowej po wcześniejszym impulsie spadkowym. Oznacza to, że mimo, iż cena BTC wzrosła o ponad 100%, to wciąż istnieje spore prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie czeka nas kolejna wyprzedaż.

Zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją, cena BTC wzrosła na przestrzeni ostatnich dni w okolice 7800 USD. Póki co nie pojawiła się tu jednak żadna większa reakcja podażowa sygnalizująca potencjalne odrzucenie tej strefy.

Gdyby zatem opór ten został jednak trwale pokonany, notowania najstarszej z walut wirtualnych mogłyby wzrosnąć w okolice 8250 USD, bądź nawet do 9150 USD. Warto także zwrócić uwagę, że brak silnej reakcji podażowej mógłby doprowadzić do realizacji podobnego scenariusza jaki obserwowaliśmy od grudnia 2018 do początku kwietnia 2019 roku, kiedy to również cena BTC stosunkowo spokojnie rosła, by w pewnym momencie „wystrzelić” i pokonać niezwykle istotny opór w wysokości 4200 USD, co zapoczątkowało znacznie większą aprecjację.

Analiza przygotowana przez Wykresława z Coinquista Labs.

LINK do analizy pozostałych cyfrowych moment: https://blog.coinquista.com/analiza-techniczna-kryptowalut-28-04-2020/

Przypominamy, że na giełdzie kryptowlaut Coinquista przez 90 dni od rejestracji wszyscy użytkownicy mogą tradować bez prowizji! Jak zarejestrować się na giełdzie, dowiesz się z tego artykułu: Coinquista Rejestracja.

O Wykresławie:
Imię jego pochodzi od słów: Wykres- (od “wykresów giełdowych”), oraz -sław (od “sława”), czyli ten, który sławi wykresy giełdowe. Od zarań dziejów obdarowuje traderów eksperckimi analizami kursów akcji spółek, walut fiducjarnych oraz kryptowalut. Traderzy z czterech stron świata przychodzą do niego po rady najwyższej wagi: Kupować? Sprzedawać? Czy hodlować? Nie było to proste, ale zespołowi Coinquista Labs, jakoś udało się go przekonać do dzielenia się swoimi profesjonalnymi analizami z czytelnikami Bitcoin.pl. Niechaj jego wykresy mają Was w swojej opiece!

Tagi
analiza techniczna analiza techniczna bitcoina analiza techniczna btc bitcoin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.