AIBC Summit Malta 2020: rusza konkurs dla startupów

Komunikat prasowy AIBC Summit Malta 2020

AIBC Summit Malta 2020 przyjmuje już zgłoszenia do konkursu od startupów z obszaru nowoczesnych technologii. 100 innowacyjnych projektów z rynków […]

bitbay zonda

AIBC Summit Malta 2020 przyjmuje już zgłoszenia do konkursu od startupów z obszaru nowoczesnych technologii. 100 innowacyjnych projektów z rynków AI, blockchaina, IoT, Big Data będzie miało możliwość zaprezentowania swoich usług na darmowym stoisku w startupowej wiosce na wydarzeniu.

AIBC Summit Malta 2020 i konkurs dla startupów

Czy warto wziąć udział w konkursie? Jeden zwycięski projekt startupowy otrzyma pełną pulę nagród obejmującą bezpłatną przestrzeń biurową, usługi z zakresu PR, usługi marketingu cyfrowego i wsparcie szkoleniowe.

Kategorie projektów są różne: od rolno-spożywczego, rozrywkowego i marketingowego, po opiekę zdrowotną, łańcuch dostaw, obsługę klienta, handel detaliczny i nieruchomości, transport oraz logistykę, energetykę i wiele innych.

„Nie ma w tym żadnego haczyka! To merytokracja w najlepszym wydaniu; sukces dla najsilniejszych, a osoba, która wyjdzie na sam szczyt, będzie cieszyć się przejściem czerwonym dywanem do kwitnącego ekosystemu”.

– powiedział mediom Eman Pulis, założyciel SiGMA Group.

Zwycięzca AI Pitch Battle 2019, dyrektor generalny Photocert, Pasquale Saviano, też nie kryje swojego zadowolenia ze zeszłorocznego sukcesu i dodaje, że „walka toczy się nie tylko między start-upami, ale także, w pewnym sensie, z tłumem”. Jego zdaniem za jego osobistym sukcesem stał szereg czynników: od innowacyjności produktu po… szczęście.

David Sachs, zwycięzca SiGMA Pitch w 2018 r., i CEO Tomobox, dodaje:

„Byłem przeciwny start-upom … dopóki nie wygrałem! Żarty na bok, jedną z największych rzeczy, jakie SiGMA zrobiło dla branży, jest wybranie dziesięciu naprawdę świetnych firm spośród kilkuset konkurentów i umożliwienie im przekazania swojego przesłania, aby pokonać tłumy i dotrzeć do klienta”.

Kliknij tu, by zgłosić się do AIBC Pitch in the Emerging Tech.

Kliknij tu, by zapisać się na SiGMA Pitch in the iGaming.

AIBC Summit Malta

AIBC Summit zagościł już na stałe w kalendarzu wydarzeń branży blockchain i kryptowalut. Jest to z pewnością jedno z najlepszych miejsc w Europie, gdzie firmy mogą zaprezentować swoje rozwiązania i zbudować relacje biznesowe na globalną skalę. To równiez świetna okazja do debaty na temat przyszłości rynku. By zrozumieć skalę wydarzenia, wystarczy spojrzeć na liczby. Od 2018 r. już ponad 20 000 uczetników – wystawców, inwestorów, dostawców i liderów różnych segmentów rynku, spotkało się na „Blockchain Island”. W wyniku tych spotkań, nawiązało się wiele długofalowych współprac. Tak zapewne będzie również i tym razem.

Czwarta edycja

Czwarta edycja AIBC Summit odbędzie się 18 i 19 listopada 2020 r. Oczywiście na Malcie! Organizatorzy twierdzą, że mimo pandemii koronawirusa, udało im się zaprosić rekordową liczbę prelegentów. W czasie zeszłorocznej edycji wśród prelegentów pojawili się m.in. Joseph Muscat (premier Malty), Silvio Schembri (Malta Financial Services, Digital Economy and Innovation), Anthony Pompliano, Akon, Ian Balina, Matt Greenspan, Yorick Wilks, David Orban, Miko Matsumura, Grace Rachman, Tim Draper, Virgil Griffith i Alfio Bardolla. Naszą relację z poprzedniej edycji znajdziecie w tym miejscu.

gamerhash maltaWarto przypomnieć, że rok temu wielki sukces w czasie wydarzenia odniósł poznański projekt GamerHash. Zespół reprezentowany przez Artura Pszczółkowskiego wygrał w konkursie TOP10 Tech Startups, dzięki czemu zyskał uwagę inwestorów z całego świata. Firma Patryka Pusha już niebawem będzie miała okazję, aby wykazać się w Singapurze, podczas kolejnego dużego eventu – BlockShow. Polskich akcentów było oczywiście znacznie więcej. Na „Blockchain Island” przybyli również przedstawiciele naszych rodzimych giełd (CoinDeal, Coinquista, Coxi) i projektów (GamerHash, Coinpaprika), które zyskują coraz większe uznanie na międzynarodowej scenie.

Tagi
AIBC Summit Malta konkurs konkurs dla startupów startupy

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.