za
AIBC Summit Malta 2020

AIBC Summit Malta 2020. Bilety “early birds” za darmo do 15 lipca!

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Właśnie startuje sprzedaż pierwszej puli biletów na AIBC Summit Malta. Będzie trwała do 15 lipca i do tego czasu można otrzymać bilet zupełnie za darmo! Wydarzenie odbędzie się na Malcie w dniach 18-19 listopada 2020.

AIBC Summit Malta

AIBC Summit zagościł już na stałe w kalendarzu wydarzeń branży blockchain i kryptowalut. Jest to z pewnością jedno z najlepszych miejsc w Europie, gdzie firmy mogą zaprezentować swoje rozwiązania i zbudować relacje biznesowe na globalną skalę. To równiez świetna okazja do debaty na temat przyszłości rynku. By zrozumieć skalę wydarzenia, wystarczy spojrzeć na liczby. Od 2018 r. już ponad 20 000 uczetników – wystawców, inwestorów, dostawców i liderów różnych segmentów rynku, spotkało się na “Blockchain Island”. W wyniku tych spotkań, nawiązało się wiele długofalowych współprac. Tak zapewne będzie również i tym razem.

Czwarta edycja

Czwarta edycja AIBC Summit odbędzie się 18 i 19 listopada 2020 r. Oczywiście na Malcie! Organizatorzy twierdzą, że mimo pandemii koronawirusa, udało im się zaprosić rekordową liczbę prelegentów. W czasie zeszłorocznej edycji wśród prelegentów pojawili się m.in. Joseph Muscat (premier Malty), Silvio Schembri (Malta Financial Services, Digital Economy and Innovation), Anthony Pompliano, Akon, Ian Balina, Matt Greenspan, Yorick Wilks, David Orban, Miko Matsumura, Grace Rachman, Tim Draper, Virgil Griffith i Alfio Bardolla. Naszą relację z poprzedniej edycji znajdziecie w tym miejscu.

gamerhash maltaWarto przypomnieć, że rok temu wielki sukces w czasie wydarzenia odniósł poznański projekt GamerHash. Zespół reprezentowany przez Artura Pszczółkowskiego wygrał w konkursie TOP10 Tech Startups, dzięki czemu zyskał uwagę inwestorów z całego świata. Firma Patryka Pusha już niebawem będzie miała okazję, aby wykazać się w Singapurze, podczas kolejnego dużego eventu – BlockShow. Polskich akcentów było oczywiście znacznie więcej. Na „Blockchain Island” przybyli również przedstawiciele naszych rodzimych giełd (CoinDeal, Coinquista, Coxi) i projektów (GamerHash, Coinpaprika), które zyskują coraz większe uznanie na międzynarodowej scenie.

Bilety dostępne są pod tym linkiem. Warto dodać, że jeszcze przez kilka dni, wejściówki w wersji standard są darmowe! Tym ruchem organizatorzy chcą zapewne sprawić, by w wydarzeniu wzięło udział jeszcze więcej osób!

Leć z nami na Maltę!

Nie jest to pierwszy wyjazd, w którym nasza redakcja, jak i wiele ciekawych osobistości z polskiej sceny blockchain będzie brać udział. Tym razem postanowiliśmy zorganizować coś wyjątkowego dla naszej rodzimej ekipy. Wspólnie zamierzamy zorganizowć zakwaterowanie w dogodnej lokalizacji, blisko miejsca wydarzenia. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nas, poniżej możesz zostawić do siebie kontakt, abyśmy wiedzieli ile osób się z nami wybiera. Dodatkowo negocjujemy właśnie niższe ceny biletów VIP, uprawniających do wejścia na event. Jeśli nimi również jesteś zainteresowany, daj nam znać przez poniższy formularz.

  Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

  Tagi
  Autor

  Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

  Newsletter Bitcoin.pl

  Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

  Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

  Bitcoin logo
  BitcoinBTC
  67 741,32 USD-3,40%
  Ethereum logo
  EthereumETH
  3827,43 USD-2,68%
  Tether logo
  TetherUSDT
  1,00 USD-0,05%
  Binance Coin logo
  Binance CoinBNB
  598,78 USD-1,91%
  Solana logo
  SolanaSOL
  166,75 USD-2,72%
  Lido Staked Ether logo
  Lido Staked EtherSTETH
  3824,94 USD-2,73%
  USDC logo
  USDCUSDC
  1,00 USD0,01%
  XRP logo
  XRPXRP
  0,53 USD-2,12%
  Toncoin logo
  ToncoinTON
  6,45 USD0,04%
  Dogecoin logo
  DogecoinDOGE
  0,16 USD-4,49%